*

Lajme

May 08, 2012, 02:30:00 AM

May 08, 2012, 12:45:50 AM

Video e javës   Shpejtesia e Google Chrome.


Diskutimet e fundit


*Ndegjoni Live: ayihRadio - OFF AIR

Members: 92656  •  Posts: 20306  •  Topics: 5233
Please welcome stuartcolon317, our newest member.
Shkarkime (uarez)
No New Posts programe për OS-a tjerë
OS tjera: OSX, Linux, FreeBSD, etc.
Moderators: daBaki., H3R0ID!
210 Posts
109 Topics
Tiffany Rings
by molmojonn
No New Posts e-liber (e Re)
Libra shqip.
415 Posts
112 Topics
Ways To Get Cheap Hallow...
by teofiltekla
 
Programim
No New Posts Gjuhët programuese
Kodi. Diskutojeni këtu.
Moderators: 8, autoluminescent
40 Posts
22 Topics
Re: JAVA Ushtrime Liber ...
by albert.james4337
Child Boards: Java, .NET, C dhe C++, Visual Basic
No New Posts Skriptim dhe standarde uebi
Gjuhët programuese për ueb.
Moderator: daBaki.
21 Posts
5 Topics
A Review of the Cloud Su...
by hooptee079
Child Boards: HTML, PHP, ASP, XML, JavaScript, CSS, JSP, CGI, DHTML e XHTML, RSS, Ruby
No New Posts Databazë
Përfshirë dhe bazat e të dhënave; MySQL, Oracle, MS SQL Server.
12 Posts
4 Topics
Re: SQL Hacks - Tips & T...
by refresh
No New Posts Administrimi i projekteve
Dizajni dhe metodologjia, siguria, dhe
Moderator: 8
4 Posts
2 Topics
Re: Projekt : Big Brothe...
by theDirector3
 
Softuer
No New Posts Sisteme operative
Moderator: daBaki.
137 Posts
34 Topics
Marilyn
by marilyn
Child Boards: Microsoft, Apple, Linux, Unix, OS/2, SO tjera
No New Posts Dizajn dhe multimedia
Programe për ilustrim, faqosje, modifikim t'imazheve, 3D dhe të tjera.
Moderators: qendrimi^, fisniq
67 Posts
24 Topics
Cute Club Dresses : Cock...
by teofiltekla
No New Posts Zhvillim uebi
Programe për skriptim, ueb standarde, blogje, internet marketing.
33 Posts
7 Topics
Re: Fillon «gara» e do...
by theDirector3
No New Posts të tjera:
Programe për, siguri, administrim rrjeti, industri të posaçme (financiare, botuese, etj).
56 Posts
32 Topics
Re: Si të mbrohemi nga ...
by AlbionLAB
 
Harduer
No New Posts Kompjuterë
Moderators: testeri_69, casp3r
104 Posts
27 Topics
Re: Blej Llap top.
by H3R0ID!
Child Boards: Desktop, Laptop
No New Posts Përbërës (komponente)
Paisjet e brendshme: pllaka amë, procesorë qendror, kartela grafike e t'zerit, memorie dhe të tjera.
27 Posts
13 Topics
Trick per konvertimet ko...
by albanianwizard
No New Posts Aparate të jashtme (shtesa)
Printerë e skanerë, ekrane, KartaSmart, tastiera dhe kamera kompjuterike.
48 Posts
32 Topics
Pom nevojitet pak ndihm
by acid2009
No New Posts të tjera:
Moderator: easy4bendi
14 Posts
5 Topics
High-qualityLED flashlig...
by therontrevin37
Child Boards: Apple (aparatet), Paisje të dorës / PDA , Paisje rrjeti, Paisje për ruajtje të informacionit
 
Rrjeta
No New Posts Rrjeta pa tel
25 Posts
6 Topics
Skype Mouse Phone
by atay
No New Posts Serverë
21 Posts
6 Topics
Re: Server per OpenArena
by casp3r
No New Posts Rrjetat tjera
Interneti dhe rrjetat në përgjithësi.
50 Posts
11 Topics
Re: Gjithëçka qe keni ...
by GWD
 
Zona jeshile
No New Posts Shkencat tjera
Moderator: Personal
407 Posts
192 Topics
Cheap nike air max 90 sh...
by jingrui963
No New Posts Interesante
të ndryshme.
Moderator: riggie
407 Posts
70 Topics
Re: Seriali me trondites...
by albanianwizard
No New Posts Artistique
Për ne, artistat.
122 Posts
26 Topics
Re: vizitkartat ma t'qar...
by theDirector3
No New Posts Humor
Barsoletat më të bukura, foto humoristike, etj.
575 Posts
56 Topics
Re: The dead Kitty
by atay
No New Posts ZONË E LIRË
Të ndryshme.
1788 Posts
259 Topics
Hi im looking for a nice...
by hcgdietrecipesap
 
albanian young intelligent hackers
No New Posts Lajme
Të rejat nga teknologjia; postoni këtu, publikohen automatikisht tek Blogu.
2341 Posts
1159 Topics
Replica Breguet Marine C...
by molmojonn
No New Posts Pyetje
Pyetje që s'i gjen vendin në kategoritë e tjera? Këtu atëhere.
1983 Posts
299 Topics
Locked Accont ?? po ma q...
by B!G-K!ll3r
No New Posts Tips & Tricks
Moderators: adminX, H3R0ID!
1491 Posts
318 Topics
Cheap running shoes and ...
by jingrui963
 

* ayih ORG - Info Center
Users Online
Users Online 780 Guests, 0 Users

Login (Forgot your password?)
Login
 
SEKSIONE   Blogu  |  Galeria  |  Tage

Na kontaktoni | Tregoja mikut | Ndihme | Kerko forumet

English Information | FAQ | Ksalco


Powered by SMF | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC


graphics by MakeItSimple Studios. ©2008, 2009, 2010, 2011 ayih Organization. Some rights reserved.