Artikuj
Comments: 0 Views: 95
Rating: (4 Votes)
By theDirector3
At January 30, 2008, 03:39:00 PM

Comments: 4 Views: 312
Rating: (8 Votes)
By theDirector3
At January 02, 2008, 10:02:00 PM
Video e javës


   Android Demo.  
Diskutimet e fundit
[Today at 03:15:23 PM]

[Today at 03:14:45 PM]

[Today at 03:03:24 PM]

[Today at 01:57:46 AM]

[Today at 12:48:25 AM]

[Today at 12:33:51 AM]

[Today at 12:32:11 AM]

[March 01, 2008, 11:42:34 PM]

[March 01, 2008, 11:19:55 PM]

[March 01, 2008, 11:15:45 PM]

[March 01, 2008, 11:15:10 PM]

[March 01, 2008, 11:14:03 PM]

[March 01, 2008, 11:10:25 PM]

[March 01, 2008, 11:07:03 PM]

[March 01, 2008, 11:04:08 PM]

[March 01, 2008, 10:58:14 PM]

[March 01, 2008, 10:55:23 PM]

[March 01, 2008, 07:48:38 PM]

[March 01, 2008, 05:34:40 PM]

[March 01, 2008, 05:34:11 PM]
Muzikë!

Pages: [1] |   Go Down
  Send this topic  |  Print  
Topic: Basketboll: Shorti për Kupën e Kosovës  (Read 9 times)
« on: March 01, 2008, 10:58:14 PM »
JonSaraqini Online
Feja e shiptarit, osht shiptaria!
Moderator
Full Member

*****
Posts: 154Basketboll: Shorti për Kupën e Kosovës
Të premten në lokalet e Shtëpisë së Sporteve është bërë tërheqja e shortit për rrethin e parë të ndeshjeve për Kupën e Kosovës në Basketboll, si për meshkuj dhe femra për sezonin 2008.

Tabelat duket kështu:

Meshkujt

Grupi A: 1. Bambi
2. Ylli
3. Vertikali
4. Istogu
5. Fushë Kosova

Grupi B: 1. Trepça
2. Kosova
3. ShB"12"
4. Lipjani

Grupi C:
1. Sigal prishtina
2. Kastrioti
3. Bashkimi
4. Kosovari

Grupi D:
1. Peja
2. RC Cola Drita
3. Malisheva
4. Eurosporti


Në rundin e parë të fazës grupore, ndeshje të cilat do të zhvillohen më 5 dhe 6 mars 2008, do të ndeshen:

Grupi A:
Ylli – Fushë Kosova;
Vertikali-Istogu;
Bambi plasohet në rrethin e dytë pa lojë.

Grupi B:
Trepça- Lipjani;
Kosova-ShB"12".

Grupi C:
Sigal Prishtina- Kosovari;
Kastrioti-Bashkimi.

Grupi D: Peja – Eurosporti;
RC Cola Drita – Malisheva.

Femrat:

Grupi A:
1. Sigal prishtina
2. Trepça
3. Drita
4. Probasket


Grupi B:
1. Bashkimi
2. Penza
3. Vëllaznimi
4. Kastrioti

Në rundin e parë do të takohen:

Grupi A
Sigal Prishtina- Probasket;
Trepça- Drita.

Grupi B
Bashkimi- Kastrioti;
Penza – Vëllaznimi.
Logged

Feja e shiptarit, osht shiptaria!
 
Tags:
Pages: [1] |   Go Up
  Send this topic  |  Print  
 
Jump to:  


Komuniteti i Teknologjise se Informacionit; diskutime, teknologjia, interneti, programim, harduer, softuer, filma, programe, lojra.
Powered by SMF | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Seo4Smf v0.2 © Webmaster's Talks

©2008 ayih Organization.