Artikuj
Comments: 0 Views: 95
Rating: (4 Votes)
By theDirector3
At January 30, 2008, 03:39:00 PM

Comments: 4 Views: 312
Rating: (8 Votes)
By theDirector3
At January 02, 2008, 10:02:00 PM
Video e javës


   Android Demo.  
Diskutimet e fundit
[Today at 03:15:23 PM]

[Today at 03:14:45 PM]

[Today at 03:03:24 PM]

[Today at 01:57:46 AM]

[Today at 12:48:25 AM]

[Today at 12:33:51 AM]

[Today at 12:32:11 AM]

[March 01, 2008, 11:42:34 PM]

[March 01, 2008, 11:19:55 PM]

[March 01, 2008, 11:15:45 PM]

[March 01, 2008, 11:15:10 PM]

[March 01, 2008, 11:14:03 PM]

[March 01, 2008, 11:10:25 PM]

[March 01, 2008, 11:07:03 PM]

[March 01, 2008, 11:04:08 PM]

[March 01, 2008, 10:58:14 PM]

[March 01, 2008, 10:55:23 PM]

[March 01, 2008, 07:48:38 PM]

[March 01, 2008, 05:34:40 PM]

[March 01, 2008, 05:34:11 PM]
Muzikë!

Pages: [1] |   Go Down
  Send this topic  |  Print  
Topic: Djaloshi pesëvjeçar, vjedh makinën  (Read 20 times)
« on: March 01, 2008, 11:22:15 PM »
JonSaraqini Online
Feja e shiptarit, osht shiptaria!
Moderator
Full Member

*****
Posts: 154Djaloshi pesëvjeçar, vjedh makinën
Një djalosh pesëvjeçar nga Çekia ua ka vjedhur makinën prindërve të vet dhe e ka vozitur atë afro dy kilometra, para se të përplasej për një mur.

Miroslav Novak i kishte marrë çelësat e makinës së prindërve të tij në pikë të natës, është futur brenda, e ka ndezur atë, ka përshtatur ulësen sipas gjatësisë dhe është nisur të vozitet për qejf.

Ai ka arritur të vozis veturën afro dy kilometra rreth qytetit të tij të lindjes, Mimon, para se të përplasej në murin e përparmë të një shtëpie.Ai është gjetur duke u fshehur pas një peme në parkun e afërm nga policia, që ishte thirrur nga prindërit e tij të brengosur kur u zgjuan dhe panë se si djali ashtu edhe makina nuk ishin në shtëpi.

Merret vesh se ai kishte vendosur dy jastëk në ulësen e vozitësit për të parë nga xhami i përparmë i makinës me marsh automatik.

Policia ka thënë se ai ishte tepër i ri për tu ndjekur penalisht.

Por zëdhënësja e policisë lokale, Ivana Balakova ka thënë: "Ne kemi kërkuar nga shërbimi social të hulumtojnë dhe të marrin vesh se si një djalosh pesëvjeçar di të vozis makinën".
Logged

Feja e shiptarit, osht shiptaria!
« Reply #1 on: Today at 12:48:25 AM »
veeeton Online
special members
Full Member

*****
Posts: 100interesant, qka bohet ky kur t'rritet, ska nevoj me ble kerr kurr.
Logged
 
Tags:
Pages: [1] |   Go Up
  Send this topic  |  Print  
 
Jump to:  


Komuniteti i Teknologjise se Informacionit; diskutime, teknologjia, interneti, programim, harduer, softuer, filma, programe, lojra.
Powered by SMF | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Seo4Smf v0.2 © Webmaster's Talks

©2008 ayih Organization.