Artikuj
Comments: 0 Views: 100
Rating: (4 Votes)
By theDirector3
At January 30, 2008, 03:39:00 PM

Comments: 4 Views: 320
Rating: (8 Votes)
By theDirector3
At January 02, 2008, 10:02:00 PM
Video e javës


   iPhone Stopwatch hits 1,000 hours.  
Diskutimet e fundit
[Today at 02:22:56 AM]

[Today at 02:18:27 AM]

[Today at 12:12:50 AM]

[March 06, 2008, 09:27:24 PM]

[March 06, 2008, 08:19:14 PM]

by 8
[March 06, 2008, 07:39:27 PM]

by 8
[March 06, 2008, 06:57:07 PM]

by 8
[March 06, 2008, 06:45:36 PM]

[March 06, 2008, 03:12:55 PM]

[March 06, 2008, 02:30:28 PM]
Muzikë

Pages: [1] |   Go Down
  Send this topic  |  Print  
Topic: Gran Turismo 5 Prologue së shpejti në Europë  (Read 9 times)
« on: March 05, 2008, 10:01:14 PM »
JonSaraqini Online
Feja e shiptarit, osht shiptaria!
Moderator
Full Member

*****
Posts: 201
Në disa web faqe që merren me lojat më të reja, shkruan se Gran Tourismo 5 Prologue do të paraqitet në Europë në muajin e ardhshëm. Nga ana tjetër, zëdhënësi i Sony Entertainment ka refuzuar të tregojë për datën e saktë dhe sa do të kushtojë kjo lojë. Wev faqja "Game-Class" gjithashtu njohton se nga Sony po pregaditet paketa Blu Ray e cila përfshin rreth 40 GB Playstation dhe Blue ray verzioni i Spiderman 3 dhe Casino Royal me një çmim prej 399 dollarë.
Logged

Feja e shiptarit, osht shiptaria!
 
Tags:
Pages: [1] |   Go Up
  Send this topic  |  Print  
 
Jump to:  


Komuniteti i Teknologjise se Informacionit; diskutime, teknologjia, interneti, programim, harduer, softuer, filma, programe, lojra.
Powered by SMF | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Seo4Smf v0.2 © Webmaster's Talks

©2008 ayih Organization.