Artikuj
Comments: 0 Views: 95
Rating: (4 Votes)
By theDirector3
At January 30, 2008, 03:39:00 PM

Comments: 4 Views: 312
Rating: (8 Votes)
By theDirector3
At January 02, 2008, 10:02:00 PM
Video e javës


   Android Demo.  
Diskutimet e fundit
[Today at 03:15:23 PM]

[Today at 03:14:45 PM]

[Today at 03:03:24 PM]

[Today at 01:57:46 AM]

[Today at 12:48:25 AM]

[Today at 12:33:51 AM]

[Today at 12:32:11 AM]

[March 01, 2008, 11:42:34 PM]

[March 01, 2008, 11:19:55 PM]

[March 01, 2008, 11:15:45 PM]

[March 01, 2008, 11:15:10 PM]

[March 01, 2008, 11:14:03 PM]

[March 01, 2008, 11:10:25 PM]

[March 01, 2008, 11:07:03 PM]

[March 01, 2008, 11:04:08 PM]

[March 01, 2008, 10:58:14 PM]

[March 01, 2008, 10:55:23 PM]

[March 01, 2008, 07:48:38 PM]

[March 01, 2008, 05:34:40 PM]

[March 01, 2008, 05:34:11 PM]
Muzikë!

Pages: [1] |   Go Down
  Send this topic  |  Print  
Topic: Kosova unike dhe e pandashme  (Read 15 times)
« on: March 01, 2008, 05:06:08 PM »
JonSaraqini Online
Feja e shiptarit, osht shiptaria!
Moderator
Full Member

*****
Posts: 154Kosova unike dhe e pandashme
Qeveria e Kosovës dhe aleatët e saj janë të vendosur në qëndrimet e tyre për ruajtjen e integritetit territorial të Kosovës.
Kryeministri i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi dhe përfaqësuesi i posaçëm i BE-së për Kosovën, Piter Feith, kanë ritheksuar të premten mbrëma se integriteti territorial i Kosovës është i paprekshëm, unik dhe i pandashëm dhe se vendet kryesore të Bashkimit Evropian së bashku me SHBA-të nuk do të tolerojnë ndarjen e vendit.

"Mesazhi është se grupi për Kosovën nuk do ta lejojë ndarjen, pasi ndarja nuk parashikohet për këtë vend dhe nuk do të pranohet nga ne", tha Feith, duke shtuar se kjo është një vijë e kuqe që nuk mund të tolerohet në asnjë formë.

Ndërsa, kryeministri Hashim Thaçi tha se në Kosovë nuk do të lejohet dhunë në asnjë rast, por do të respektohet lëvizja e lirë e gjithë qytetarëve të Kosovës, në çdo pjesë të territorit të Kosovës

Logged

Feja e shiptarit, osht shiptaria!
« Reply #1 on: March 01, 2008, 05:34:40 PM »
Be a chiller, too!
qendrimi^ Online
minimalistik.
special members
Jr. Member

*****
Posts: 87Fakin najssss shum pom pelqejn tash Evropiant pe jon mat vendosen nlidhje me Çeshtjen "e nxeht" tkosoves
Logged

 
Tags:
Pages: [1] |   Go Up
  Send this topic  |  Print  
 
Jump to:  


Komuniteti i Teknologjise se Informacionit; diskutime, teknologjia, interneti, programim, harduer, softuer, filma, programe, lojra.
Powered by SMF | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Seo4Smf v0.2 © Webmaster's Talks

©2008 ayih Organization.