Video e javës


   2 mije frejma n'sekond.
Diskutimet e fundit
[Today at 09:22:56 AM]

[Today at 09:19:59 AM]

[May 12, 2008, 08:16:30 PM]

[May 12, 2008, 01:19:55 AM]

[May 10, 2008, 09:59:26 PM]

[May 09, 2008, 08:25:05 PM]

[May 09, 2008, 05:26:05 PM]

[May 09, 2008, 10:38:05 AM]

[May 08, 2008, 11:46:20 PM]

[May 08, 2008, 12:55:42 PM]
Muzike

Pages: [1] |   Go Down
  Send this topic  |  Print  
Topic: hi5 commente mu shkrry  (Read 404 times)
« on: February 06, 2008, 07:50:44 PM »
easy4bendi Online
Global Moderator
Hero Member

*****
Posts: 624Tash e tutje ktu postoni naj hi5 comment interesant


Fatoni says:

uhh!E nderuar bukuroshe,neni 44/32 penal i ligjit te dashuris konsultim me mu,
erdhe ne perfundim se je e denuar sepse keni shkelur statusin mbi dashurin.
Nuk jeni e akuzuar per arme,po jeni e akuzuar per bukuri.Keni te drejt te paraqiteni te avokati
:upsssss harrova se edhe avokat jam.Per tu shmangur kesaj aktakuze
duhesh me ma dergu add te sekretaresha ime ose gjykata do te marre masa kunder teje tung

----------------------------

Aug 17, 2007 10:15 AM
Opeth says:
 
About Me:

Po si qdo TEEN edhe mu më pëlqen ngjyra ROZË,moda,FTV,dhe qenët leshëtorë dhe te vishëËëm mirë Kuptohet (A)...Më pengojn padrejtsit dhe gjërat e pa vërteta qe thonë per mua (A),më pelqen te ha FARA,dhe te pi FANT,muziken e kam passion (A),spo du me than qe jom e bukur se i bjen qe pe livdoj vetën (A),për mua sporti nuk ekziston,jo që po du mu shit mendje madhe po nuk e dua fare,më falni kam harruar ta ceki me lart se më pelqen te dukem si Alessanda Ambrosio pasi që e kam njëkosisht edhe IDOLE (A),oj mam pickom shum dua...ooooj mam futma shuplak !!...

------------------------------
 Rrah  says:

qello taj naza, ktau un tashak nuk luej vllavi jem o i martauem ene ka 6 caull di cauca ene 4 gjem ma i maddhi mcon per mcus npedagoshki. une niiher kam meshl ket pusto sebep se lujshi me mu ene mduket taj naza ki kon une jam ktau me xhet kismetin tem ene taj naza dukesh shaum livriqk ene kurri sun e dan vvllavin tem pi grujes tja losh 6 jetajma rospaja niher. taj merit xhi ki bo a ki bo llaf me qeqt ene xhi tkan than majnxha em prajt izen pi mue tvaje tlipe ene kallxom ma frajk se kjo puste internet do mshilet shtaj ene pak se sonte de bojm muhabetin shpajrti em a e sheh ene shoqet si thojn ven ma tmajr sun xhojsh do truj si gullub une taj veq si tkam pae nsiret menher e kom dit se ije per mue ashtau jazija ka kon ene ma shkraun numrin e celularit n prajvat nuk e di xhi o prajvat po kta thuen ashtau tma shkraujsh metshitmajr tdue shaum o sajni zi

mu begjenjse se i kishe fjoket e zeza ene tgjata ene sajninezi e baba jot un do boj muhabet direkno. nuk jom i sert ene kurr nuk trrah as nuk tmundoj punet e shpojes di bojm bashk ene do dashuroj gjitmone sa tjem gjall due tetaboj me dije se nuk jom selak taj kujtohu majr une tap besen se do zhivatim. te nana do tlo tshojsh saher xhi kije qejf ene per odmor do shkojm nturkije kam caucen e majxhes te deti
me dashuri te fjakt prajti letren tane.
shaum tdue

aaa avrad avrad hahaha

About Me:

une e kam emninrrahim ama mthajrrin rrah kejt shoket. kam sos shkollen nsatapetk te mcusja mirije. kam punau nitale 4 vet ene kam nreq ni shpaj di kat traj oda i kam posht ene 4 nalt. hajvanat nuk kom, i kom shajt se bohem hazer tmartohem. une kam kon ene perpara ktau i registrert ama ju lutna mo lujni me mu se une shaum ozbillno e kam kit pun. ene ni sen, caucat tprajshta nuk vajn nobzir hiq.

maboni halloll se e kishum gabau numrin e celularit po kushdo mundet tfole me mue nmesenjer [email protected] diten jom oflajne ama masdarke jom hotlajn e pi agje do va ap numrin e celularit ene pa kamera mom folni hiq se du tvu shoh
nshpoj skom telefon shtaj kismet ka funi veshtes do ma ven se u duft ti pagjuj bajgji


Who I'd Like To Meet:

kam qejf ni cauc me saj tzi, e shnosh e madhe xhi osht maxhetore ene jemeke tmajra tboje, ti shkoje dores me mel hajvanatet ene bilmetin ta ruje. bab e non nuk kom, hu vet jam. odat i kam tregullaume shaum majr krejt pi te has komerc i ka gji mobiljet. cauc tkataunit nuk due, due njo si o me kulltur ene xhi vesh pantolle. ene njo de shkrauj per disa xhi i shoh me kallasha ktau par, babaqak ma ka lon amanet mka than o bir at aletin xhi e kie ene alltijen qite veq kur di perdorish demeke sbon mu lavdau ja un te kom alltije tmajr a merr vesh tekho se xhit alltije nuk ka ktau nuk imi me kallxau naruzhanje ene mom qoni asi prajvat me pis llafe se sun i duroj hiq rruspajat di fshaj meniher.


---------------------

granit says:
a po vienn e cepimm bashk niii joint (K) klmm

--------------------------
Agim says:
babin ose mamin e paskeni terrorist !!!!!! qe kan dite te marojn keso bombe ,,ju lumte se jeni shumm bukur per komplimente
[email protected]

-----------------------

Une jam besniki (toni montana) nga Gjermani jam me viz C dhe jam i interesuar per martes .... t'kish pa Mami jem me ni darsem Veres i kishe pelqy shum ...
shum po kcejshe mir me tregoj qysh pe sillshe doren.. e-maili im : [email protected]  ... Numri i Tel: oo44xxxxxx (sja jap kerkujt veq hajt ) .. te duaaaaaaaa shum dhe te uroj fat me muaaa ../ :aje:

---------------

 About Me : i am 27 years old,but all my friends says that you look like
 24 years or younger,i want to go abroad meet new
 people ,make nice girlfirend,i love drinking beer,little
smoking ,but i have breaveheart and strong man.i am
 living in ankara that is capital of Turkiye.
Who I'd Like To Meet :i would like to new nice friends,i like smiling and barbie
 girl.like dancing,long up to 1.63 and thin ,i like blondy and
 colored eyes buti am not sure about that.
Sexual Orientation Gay   Huh Shocked Grin

-----------------------------

Jom Jetishi pej zhvicre, votoj per big mamen, ju pershendes shuumm jeni mat mirat, mpuuuuuuuq

----------------------

oooo ti hangsha Pumat me toja Tbardha  edhe me vija vija Cheesy Tongue shum smile je Kah Dokesh (K) oki

-------------

izi says:

 
Oh Baby kur te Pash,
As e holl as e Trash,
Menjeher jam Nal,
A jam anderr a jam Gjall,
Zemra mu ka Mush,
Dashuri sa te Dush,
Ti je ajo se me prek ne Tel,
Ti je Bonbon ti je Karamel,
Veq po rri tu je lpi Gishtin,
T´kisha hanger si Tigri Mishin,
Je si Molla n´rrem,
Met Puth iher a m´len,
Dridhu dridhu e banma me Sy,
A e din se veq un jam per Ty
hahahha shum mire, garant ti repovat ma mire

--------------

Beha says:

ta kish dit gjorgj bushi qe je en kosov moti e kishum pas pavarsin

---------------------

Llegenda says:

tkom jett
tkom zemer
tkom yll
tkom djell
tkom tok
tkom han
tkom mars
tkom jupiter
tkom vener
tkom termocentrale
tkom hidrocentrale
tkom sante
tkom pronto
tkom prishtin
tkom prizren
tkom syn
tkom drin te bardh:P:P
tkom eurodrini(K)(L)
tkom germi
tkom zemer
tkom bakllav
tkom tortic
tkom lepizer
tkom bonbon
tkom kengtare
tkom akotre
tkom manikene
tkom gjethqkaaaaa
tkom bonit
tkom coca cola
tkom fanta
tkom sprite
tkom wiski
tkom dredhz
tkom QERSHII
tkom vishnje
tkom moll
tkom dardh
tkom patligjon
tkom llokum me arra
tkom pallaqink
tkom shpaget
tkom shllag
tkom krembanane
tkom orbit

---------------------


postoni edhe ju naj comment interesant Cheesy
Logged

will be back soon.
« Reply #1 on: February 06, 2008, 07:58:47 PM »
Krriuu
S4ntana Offline
Koqe de Bole
Sr. Member

****
Posts: 446na kontaktoni per me teper dodgashi_dolqegabana_hotma il.ch
LoggedKa ke me kto man ?... Nëpër hallki !!!
« Reply #2 on: February 06, 2008, 08:14:19 PM »
veeeton Online
Die for Metal \m/
Global Moderator
Full Member

*****
Posts: 233hahahahahah qajo nanen ose baben terrorist e fort koka (Y)(Y)(Y)
Logged
« Reply #3 on: February 07, 2008, 01:04:12 AM »
easy4bendi Online
Global Moderator
Hero Member

*****
Posts: 624  says:
   

    B
    U
    A
    D
    I
    F
    U
    LL

edhe qishtu shiptari e dhin tu munu mu bo zanzi
Logged

will be back soon.
« Reply #4 on: February 14, 2008, 02:59:04 AM »
VIVA IL CINEMA.™
theDirector3 Online
Administrator
Sr. Member

*****
Posts: 306
 Cheesy Grin

Me një gotë verë në duar sonte jetën dua ta mbaroj se ajo më tha "lamtumirë" e qmë duhet më të jetoj.
Logged

Thoughts lead to -- words
Words lead to -- actions
Actions lead to -- habits
Habits lead to -- character
Character leads to -- destiny.
« Reply #5 on: March 02, 2008, 06:07:18 PM »
JonSaraqini Online
Qikjo osht Gjakova!
Sr. Member

****
Posts: 494hahahhah easy heke bre qet tem, se u dekem tu kesh vlla ( u meka krejt deka tu kesh)
« Last Edit: March 02, 2008, 07:05:47 PM by easy4bendi » Logged

Qikjo osht Gjakova!
« Reply #6 on: March 02, 2008, 06:13:39 PM »
VIVA IL CINEMA.™
theDirector3 Online
Administrator
Sr. Member

*****
Posts: 306
hahhaa, that's one of the funniest shits ever.
 Grin


  says:
   

    B
    U
    A
    D
    I
    F
    U
    LL

edhe qishtu shiptari e dhin tu munu mu bo zanzi
Logged

Thoughts lead to -- words
Words lead to -- actions
Actions lead to -- habits
Habits lead to -- character
Character leads to -- destiny.
« Reply #7 on: April 08, 2008, 07:38:07 PM »
Think Different ;) !
idrEnB Offline
Somewhere I Belong!
special members
Full Member

*****
Posts: 195About It.po si qdo i ri edhe mu m`pelqen ngjyra gjelbert, kam qef te dal ne natyre, nina cool me shoqerin, m`pelqejin macet, kam qef me pi Malboro mentol jo qe mu fry po mes mem ardhe era gojes, veni im ideal eshte ishujt e caraibeve sepse qaty ka shkel aktori jem i perferuar jonny depp, edhe une ngoj muzike elektronike, jo qe m`pelqen po qashtu pe ngojin teton, kengetari jem i perferuar prej mashqive jan vllezrit mziu, e prej femnave motrat mustafa, e du shume baletin edhe qe nuk di me kcy, menoj me studju shkencat politike po m`ka thon baba qe ti nuk je per shkenca je per avokatur.. edhe une pi FANT, po ma teper m`pelqen sprite po shka me bo, pe duhet me hi n`trend. hajt se pom thirrin me qit qaj, nihemi
Logged

Sometimes Just Sometimes, I Think Fuck You All...
« Reply #8 on: April 08, 2008, 07:44:42 PM »
Na Gjakovart
heroidi Online
Rock N' Roll
Sr. Member

****
Posts: 302About It.po si qdo i ri edhe mu m`pelqen ngjyra gjelbert, kam qef te dal ne natyre, nina cool me shoqerin, m`pelqejin macet, kam qef me pi Malboro mentol jo qe mu fry po mes mem ardhe era gojes, veni im ideal eshte ishujt e caraibeve sepse qaty ka shkel aktori jem i perferuar jonny depp, edhe une ngoj muzike elektronike, jo qe m`pelqen po qashtu pe ngojin teton, kengetari jem i perferuar prej mashqive jan vllezrit mziu, e prej femnave motrat mustafa, e du shume baletin edhe qe nuk di me kcy, menoj me studju shkencat politike po m`ka thon baba qe ti nuk je per shkenca je per avokatur.. edhe une pi FANT, po ma teper m`pelqen sprite po shka me bo, pe duhet me hi n`trend. hajt se pom thirrin me qit qaj, nihemi
me qita u shkrryva shum funny man huahaua
Logged

Na Gjakovart
« Reply #9 on: May 09, 2008, 08:25:05 PM »
easy4bendi Online
Global Moderator
Hero Member

*****
Posts: 624Unn jam nga Redaksia Informative e hi5: ju njoftojm se kemi Urdher nga Kryesia e Stafit drejtus dhe nga drejtoria e hi5/- që'ta largoni urgjentisht kët Foto nga hi5- sepse bukuria e kësaj foto eshte e demshme per shendetin shkakton pagjumsi, gjelozi, mendime, kujtime, imagjinata, iluzione, ëenderra, edhe per meshkuj etj etj... d.m.th- jeni i obliguar që'ta mbyllni menjeher hi5- perndryshe pasojatt mund t'jen fatale......... hahah qaoo shum buuroshe je qao

wtf?  Shocked Cheesy Grin
Logged

will be back soon.
 
Tags: hi5  commente  jokes 
Pages: [1] |   Go Up
  Send this topic  |  Print  
 
Jump to:  

Komuniteti i Teknologjise se Informacionit; diskutime, komuniteti, teknologjia, informatika, kompjutera, teknologji, programim, albania albanian technology, kosova kosovo technology, shkarkime, filma shqip, filma shqiptare, programe shqip, tutoriale, zone e lire, xxx zona.
SEKSIONE   Artikuj  |  Galeria  |  Tage

Na kontaktoni | Tregoja mikut | Ndihme | Kerko forumet

English Information | FAQ


Powered by SMF | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Seo4Smf v0.2 © Webmaster's Talks

©2008 ayih Organization. All rights reserved.