Artikuj
Comments: 0 Views: 97
Rating: (4 Votes)
By theDirector3
At January 30, 2008, 03:39:00 PM

Comments: 4 Views: 315
Rating: (8 Votes)
By theDirector3
At January 02, 2008, 10:02:00 PM
Video e javës


   Android Demo.  
Diskutimet e fundit
[Today at 03:34:07 PM]

[Today at 03:10:57 PM]

[Today at 02:30:41 PM]

[Today at 02:26:01 PM]

[Today at 11:21:08 AM]

[Today at 11:10:32 AM]

[Today at 11:04:27 AM]

[Today at 10:58:10 AM]

[Today at 12:10:20 AM]

[March 03, 2008, 11:03:15 PM]

[March 03, 2008, 10:54:18 PM]

[March 03, 2008, 10:51:50 PM]

[March 03, 2008, 10:49:25 PM]

[March 03, 2008, 10:48:09 PM]

[March 03, 2008, 09:42:11 PM]

[March 03, 2008, 04:30:27 PM]

[March 03, 2008, 03:51:01 PM]
Muzikë

Pages: [1] |   Go Down
  Send this topic  |  Print  
Topic: hi5 commente mu shkrry  (Read 109 times)
« on: February 06, 2008, 06:50:44 PM »
ex: easy4bendi
Nod32 Online
Global Moderator
Sr. Member

*****
Posts: 367Tash e tutje ktu postoni naj hi5 comment interesant


Fatoni says:

uhh!E nderuar bukuroshe,neni 44/32 penal i ligjit te dashuris konsultim me mu,
erdhe ne perfundim se je e denuar sepse keni shkelur statusin mbi dashurin.
Nuk jeni e akuzuar per arme,po jeni e akuzuar per bukuri.Keni te drejt te paraqiteni te avokati
:upsssss harrova se edhe avokat jam.Per tu shmangur kesaj aktakuze
duhesh me ma dergu add te sekretaresha ime ose gjykata do te marre masa kunder teje tung

----------------------------

Aug 17, 2007 10:15 AM
Opeth says:
 
About Me:

Po si qdo TEEN edhe mu më pëlqen ngjyra ROZË,moda,FTV,dhe qenët leshëtorë dhe te vishëËëm mirë Kuptohet (A)...Më pengojn padrejtsit dhe gjërat e pa vërteta qe thonë per mua (A),më pelqen te ha FARA,dhe te pi FANT,muziken e kam passion (A),spo du me than qe jom e bukur se i bjen qe pe livdoj vetën (A),për mua sporti nuk ekziston,jo që po du mu shit mendje madhe po nuk e dua fare,më falni kam harruar ta ceki me lart se më pelqen te dukem si Alessanda Ambrosio pasi që e kam njëkosisht edhe IDOLE (A),oj mam pickom shum dua...ooooj mam futma shuplak !!...

------------------------------
 Rrah  says:

qello taj naza, ktau un tashak nuk luej vllavi jem o i martauem ene ka 6 caull di cauca ene 4 gjem ma i maddhi mcon per mcus npedagoshki. une niiher kam meshl ket pusto sebep se lujshi me mu ene mduket taj naza ki kon une jam ktau me xhet kismetin tem ene taj naza dukesh shaum livriqk ene kurri sun e dan vvllavin tem pi grujes tja losh 6 jetajma rospaja niher. taj merit xhi ki bo a ki bo llaf me qeqt ene xhi tkan than majnxha em prajt izen pi mue tvaje tlipe ene kallxom ma frajk se kjo puste internet do mshilet shtaj ene pak se sonte de bojm muhabetin shpajrti em a e sheh ene shoqet si thojn ven ma tmajr sun xhojsh do truj si gullub une taj veq si tkam pae nsiret menher e kom dit se ije per mue ashtau jazija ka kon ene ma shkraun numrin e celularit n prajvat nuk e di xhi o prajvat po kta thuen ashtau tma shkraujsh metshitmajr tdue shaum o sajni zi

mu begjenjse se i kishe fjoket e zeza ene tgjata ene sajninezi e baba jot un do boj muhabet direkno. nuk jom i sert ene kurr nuk trrah as nuk tmundoj punet e shpojes di bojm bashk ene do dashuroj gjitmone sa tjem gjall due tetaboj me dije se nuk jom selak taj kujtohu majr une tap besen se do zhivatim. te nana do tlo tshojsh saher xhi kije qejf ene per odmor do shkojm nturkije kam caucen e majxhes te deti
me dashuri te fjakt prajti letren tane.
shaum tdue

aaa avrad avrad hahaha

About Me:

une e kam emninrrahim ama mthajrrin rrah kejt shoket. kam sos shkollen nsatapetk te mcusja mirije. kam punau nitale 4 vet ene kam nreq ni shpaj di kat traj oda i kam posht ene 4 nalt. hajvanat nuk kom, i kom shajt se bohem hazer tmartohem. une kam kon ene perpara ktau i registrert ama ju lutna mo lujni me mu se une shaum ozbillno e kam kit pun. ene ni sen, caucat tprajshta nuk vajn nobzir hiq.

maboni halloll se e kishum gabau numrin e celularit po kushdo mundet tfole me mue nmesenjer [email protected] diten jom oflajne ama masdarke jom hotlajn e pi agje do va ap numrin e celularit ene pa kamera mom folni hiq se du tvu shoh
nshpoj skom telefon shtaj kismet ka funi veshtes do ma ven se u duft ti pagjuj bajgji


Who I'd Like To Meet:

kam qejf ni cauc me saj tzi, e shnosh e madhe xhi osht maxhetore ene jemeke tmajra tboje, ti shkoje dores me mel hajvanatet ene bilmetin ta ruje. bab e non nuk kom, hu vet jam. odat i kam tregullaume shaum majr krejt pi te has komerc i ka gji mobiljet. cauc tkataunit nuk due, due njo si o me kulltur ene xhi vesh pantolle. ene njo de shkrauj per disa xhi i shoh me kallasha ktau par, babaqak ma ka lon amanet mka than o bir at aletin xhi e kie ene alltijen qite veq kur di perdorish demeke sbon mu lavdau ja un te kom alltije tmajr a merr vesh tekho se xhit alltije nuk ka ktau nuk imi me kallxau naruzhanje ene mom qoni asi prajvat me pis llafe se sun i duroj hiq rruspajat di fshaj meniher.


---------------------

granit says:
a po vienn e cepimm bashk niii joint (K) klmm

--------------------------
Agim says:
babin ose mamin e paskeni terrorist !!!!!! qe kan dite te marojn keso bombe ,,ju lumte se jeni shumm bukur per komplimente
[email protected]

-----------------------

Une jam besniki (toni montana) nga Gjermani jam me viz C dhe jam i interesuar per martes .... t'kish pa Mami jem me ni darsem Veres i kishe pelqy shum ...
shum po kcejshe mir me tregoj qysh pe sillshe doren.. e-maili im : [email protected]  ... Numri i Tel: oo44xxxxxx (sja jap kerkujt veq hajt ) .. te duaaaaaaaa shum dhe te uroj fat me muaaa ../ :aje:

---------------

 About Me : i am 27 years old,but all my friends says that you look like
 24 years or younger,i want to go abroad meet new
 people ,make nice girlfirend,i love drinking beer,little
smoking ,but i have breaveheart and strong man.i am
 living in ankara that is capital of Turkiye.
Who I'd Like To Meet :i would like to new nice friends,i like smiling and barbie
 girl.like dancing,long up to 1.63 and thin ,i like blondy and
 colored eyes buti am not sure about that.
Sexual Orientation Gay   Huh Shocked Grin

-----------------------------

Jom Jetishi pej zhvicre, votoj per big mamen, ju pershendes shuumm jeni mat mirat, mpuuuuuuuq

----------------------

oooo ti hangsha Pumat me toja Tbardha  edhe me vija vija Cheesy Tongue shum smile je Kah Dokesh (K) oki

-------------

izi says:

 
Oh Baby kur te Pash,
As e holl as e Trash,
Menjeher jam Nal,
A jam anderr a jam Gjall,
Zemra mu ka Mush,
Dashuri sa te Dush,
Ti je ajo se me prek ne Tel,
Ti je Bonbon ti je Karamel,
Veq po rri tu je lpi Gishtin,
T´kisha hanger si Tigri Mishin,
Je si Molla n´rrem,
Met Puth iher a m´len,
Dridhu dridhu e banma me Sy,
A e din se veq un jam per Ty
hahahha shum mire, garant ti repovat ma mire

--------------

Beha says:

ta kish dit gjorgj bushi qe je en kosov moti e kishum pas pavarsin

---------------------

Llegenda says:

tkom jett
tkom zemer
tkom yll
tkom djell
tkom tok
tkom han
tkom mars
tkom jupiter
tkom vener
tkom termocentrale
tkom hidrocentrale
tkom sante
tkom pronto
tkom prishtin
tkom prizren
tkom syn
tkom drin te bardh:P:P
tkom eurodrini(K)(L)
tkom germi
tkom zemer
tkom bakllav
tkom tortic
tkom lepizer
tkom bonbon
tkom kengtare
tkom akotre
tkom manikene
tkom gjethqkaaaaa
tkom bonit
tkom coca cola
tkom fanta
tkom sprite
tkom wiski
tkom dredhz
tkom QERSHII
tkom vishnje
tkom moll
tkom dardh
tkom patligjon
tkom llokum me arra
tkom pallaqink
tkom shpaget
tkom shllag
tkom krembanane
tkom orbit

---------------------


postoni edhe ju naj comment interesant Cheesy
Logged

"I love to be Santa in warez Cheesy"
« Reply #1 on: February 06, 2008, 06:58:47 PM »
Deep Purple
S4ntana Online
Polipotrrang
Full Member

***
Posts: 229na kontaktoni per me teper dodgashi_dolqegabana_hotma il.ch
Logged

« Reply #2 on: February 06, 2008, 07:14:19 PM »
veeeton Online
special members
Full Member

*****
Posts: 106hahahahahah qajo nanen ose baben terrorist e fort koka (Y)(Y)(Y)
Logged
« Reply #3 on: February 07, 2008, 12:04:12 AM »
ex: easy4bendi
Nod32 Online
Global Moderator
Sr. Member

*****
Posts: 367  says:
   

    B
    U
    A
    D
    I
    F
    U
    LL

edhe qishtu shiptari e dhin tu munu mu bo zanzi
Logged

"I love to be Santa in warez Cheesy"
« Reply #4 on: February 14, 2008, 01:59:04 AM »
VIVA IL CINEMA.™
theDirector3 Offline
Administrator
Full Member

*****
Posts: 167
 Cheesy Grin

Me një gotë verë në duar sonte jetën dua ta mbaroj se ajo më tha "lamtumirë" e qmë duhet më të jetoj.
Logged

Thoughts lead to -- words
Words lead to -- actions
Actions lead to -- habits
Habits lead to -- character
Character leads to -- destiny.
« Reply #5 on: March 02, 2008, 05:07:18 PM »
JonSaraqini Online
Feja e shiptarit, osht shiptaria!
Full Member

***
Posts: 180hahahhah easy heke bre qet tem, se u dekem tu kesh vlla ( u meka krejt deka tu kesh)
« Last Edit: March 02, 2008, 06:05:47 PM by easy4bendi » Logged

Feja e shiptarit, osht shiptaria!
« Reply #6 on: March 02, 2008, 05:13:39 PM »
VIVA IL CINEMA.™
theDirector3 Offline
Administrator
Full Member

*****
Posts: 167
hahhaa, that's one of the funniest shits ever.
 Grin


  says:
   

    B
    U
    A
    D
    I
    F
    U
    LL

edhe qishtu shiptari e dhin tu munu mu bo zanzi
Logged

Thoughts lead to -- words
Words lead to -- actions
Actions lead to -- habits
Habits lead to -- character
Character leads to -- destiny.
 
Tags: hi5  commente  jokes 
Pages: [1] |   Go Up
  Send this topic  |  Print  
 
Jump to:  


Komuniteti i Teknologjise se Informacionit; diskutime, teknologjia, interneti, programim, harduer, softuer, filma, programe, lojra.
Powered by SMF | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Seo4Smf v0.2 © Webmaster's Talks

©2008 ayih Organization.