Artikuj
Comments: 0 Views: 100
Rating: (4 Votes)
By theDirector3
At January 30, 2008, 03:39:00 PM

Comments: 4 Views: 320
Rating: (8 Votes)
By theDirector3
At January 02, 2008, 10:02:00 PM
Video e javës


   iPhone Stopwatch hits 1,000 hours.  
Diskutimet e fundit
by 8
[Today at 06:57:07 PM]

by 8
[Today at 06:45:36 PM]

[Today at 03:12:55 PM]

[Today at 02:30:28 PM]

[Today at 01:44:56 PM]

[March 05, 2008, 11:30:49 PM]

[March 05, 2008, 11:27:02 PM]

[March 05, 2008, 10:40:20 PM]

[March 05, 2008, 10:39:16 PM]

[March 05, 2008, 10:21:17 PM]
Muzikë

Pages: [1] 2 3  All |   Go Down
  Send this topic  |  Print  
Topic: Jokes  (Read 380 times)
« on: November 18, 2007, 12:05:48 AM »
easy4bendi Online
Global Moderator
Sr. Member

*****
Posts: 377http://www.youtube.com/v/Ui0ibQcIxsE&rel;=1

shum shum o kja
« Last Edit: November 20, 2007, 01:44:09 PM by easy4bendi » Logged

"I love to be Santa in warez Cheesy"
« Reply #1 on: November 18, 2007, 12:25:38 AM »
easy4bendi Online
Global Moderator
Sr. Member

*****
Posts: 377U dal PC-ja ma i avancun edhe e kan qu shiptarin amerikanin edhe japonezin me testu, ka hi japani ja ka bo sa qeliza i ka njeri aj verrrr .. 1 milion .. ka hi amerikani ja ka bo sa yje jon n`bot aj verrr.. qekaq qekaq.. ka hi shiptari ... edhe po dal pju bon ktyne e prisha ... kta qysh bre e prishe Angry aj veq ja bona qa ka qa ska  Grin
Logged

"I love to be Santa in warez Cheesy"
« Reply #2 on: November 18, 2007, 01:58:50 AM »
Be a chiller, too!
qendrimi^ Online
minimalistik.
special members
Jr. Member

*****
Posts: 94jon kon 2 vet edhe njonit i ka met koma nshakt (grop e kanalizimit) tjetrri dajen ngjermani Tongue keshni mer
Logged

« Reply #3 on: November 20, 2007, 06:49:37 PM »
be a part of community.
daBaki. Offline
ex-madafaka
Administrator
Full Member

*****
Posts: 121Italiani kur e vizitoj Malta-n

http://www.youtube.com/v/cqzNecRSJks&rel=0&color1=0xd6d6d6&color2=0xf0f0f0&border=0
Logged

I am what I am because of who we all are.
« Reply #4 on: November 20, 2007, 07:29:43 PM »
VIVA IL CINEMA.™
theDirector3 Online
Administrator
Full Member

*****
Posts: 177 Grin Grin

Italiani kur e vizitoj Malta-n
Logged

Thoughts lead to -- words
Words lead to -- actions
Actions lead to -- habits
Habits lead to -- character
Character leads to -- destiny.
« Reply #5 on: November 26, 2007, 12:57:01 PM »
VIVA IL CINEMA.™
theDirector3 Online
Administrator
Full Member

*****
Posts: 177weird stuff, but funnie.

http://www.youtube.com/watch?v=gx-NLPH8JeM
Logged

Thoughts lead to -- words
Words lead to -- actions
Actions lead to -- habits
Habits lead to -- character
Character leads to -- destiny.
« Reply #6 on: November 28, 2007, 12:43:38 AM »
Be a chiller, too!
qendrimi^ Online
minimalistik.
special members
Jr. Member

*****
Posts: 94Tungjatjeta, prindërit te dashur, çka po boni, a jeni mirë, a po lodheni?

Që 8 muaj ka kalu, qysh jam në fakulltet, e hala s`mriva me ju shkru një letër. Po më vjen boll mare, por po ju premtoj, që krejt kam mi kompenzu. Para se te vazhdoj me shkrimin e kesaj letre, ju kisha lut me u ulë. Kurrqysh mos e lexoni kët letër në kom.

Gati mu kan shëru krejt plagët, dhe gati jam shëru krejt, prej traumës që kam marr pasi kom kërcy prej katit 4. Kom qen vetëm dy javë në spital, dhe e pamja mu ka kthye gati e tëra, dhe po kthej vetëm ka një herë në ditë.

Pasi që flaken e kom bo vet, pa qëllim, duhet Universitetit me ja pagu reth 10.000 euro dëmin, po ajo s`është kurgjo, me rendësi është, që kam metë gjallë. Kam pas edhe nafakë, se njeri cili jeton përball domave, e ka pa flaken, dhe i ka thirr Zjarfiksat dhe Ndihmën e Shpejt. I njëjti njeri, më ka vizitu në spital, dhe u interesu për mua. Pasi që dhoma ime u kall krejt, qaj njeriu më ka pranu më jetu të ai. E ka banesën njëdhomshe, por e kena super. Ai është, ja dy herë ma i vjetër se unë, por jena dashuru shumë, njani me tjetrin, dhe e kemi bo plan mu martu. Së kena caktu datën, por kena fol, me qen para se ja nisin te unë, me u pa shenjat e shtatzanis. Paramendoni prindërit e mi, kam mu bo nënë. E di, që menxi po e pritni momentin, kur keni mu bo gjysh, e gjyshe, dhe jam e binden, që bebat(se jena tu i prit 3) keni me i prit më aq dashuri, më sa me keni rethu mua, kur kam qen e vogël.

E vetmja gjë, që po na vonon dasmën është, që i dashuri im, e ka marr dika nifar infeksioni të poshtër. Për shkak infeksionit, jena te dytë, përsëri në spital, po jena shumë ma mirë, fal antibiotikëve cilët po i marrim intravenoz. Doktorët këtë sëmundje po e thirrshin sifillis, a qashtu diqysh.

E di, që burrin tim, keni mi prit me duart e hapura, dhe ky ka mu bo antar i familjes ton. Ai është shumë njeri mirë, dhe, edhe që se ka as shkollën fillore të kryne, është shumë ambicioz. Normal, ky i takon fes tjetër, por e di qe ju jeni shumë tolerant, dhe s`ka me ju pengu që ngjyrën e lëkurës e ka të zezë. Me siguri keni mi dashtë, si që e dua unë. Pasi që është moshatar me juve, keni mu përshtat shumë mirë, sidomos kur te vijim me jetu te ju, se banesa jon është shumë e vogël, për gjeth këta njerëz. Edhe prindërit e tine ishin shumë njerëz te mirë, e kishin nifar fabrike per prodhimin e narkotikëve në Afrik, prej nga është edhe burri im.

Pasi qe ju shkruajta detalisht krejt çka ka të boj me mu, erdh koha, te ju tregoj, që banesa s`mu ka kall, që skam kurgjo, që skam qen në spital, s`kom as burrë prej Afrikes, as s`jam shtatzëne, as s`jam e infektune. E vërteta është, që kam ra prej provimit, dhe më nji provim kam apstenu.

Vetëm deshta të ju tregoj, që ne kët bot, egzistojnë edhe shumë sene ma te këqija, se ramja prej provimit.

Ju donë shumë – çika juaj!!!!

interesant hë! Grin
Logged

« Reply #7 on: December 23, 2007, 03:34:16 AM »
veeeton Online
Global Moderator
Full Member

*****
Posts: 112nashta e keni ni :
jon mledh katoliku, budisti edhe shqiptari (musliman) per me e vendos cila fe osht ma e sakte.
kan hyp mbi ni ndertes tmadhe per me kcy edhe cili po pshton me lutje.
ka kcy katoliku edhe tu u lut KRISHTI KRISHTI KRISHTI ka ra edhe o myt
ka kcy budisti BUDA BUDA BUDA edhe ja ka nis me fluturu qysh e kan at ritualin kur luten
ka kcy shqiptari Allahu Ekber Allahu Ekber e ka pa qe po bjen posht ja ka nis BUDA BUDA BUDA.
Logged
« Reply #8 on: December 23, 2007, 02:13:05 PM »
easy4bendi Online
Global Moderator
Sr. Member

*****
Posts: 377nashta e keni ni :
jon mledh katoliku, budisti edhe shqiptari (musliman) per me e vendos cila fe osht ma e sakte.
kan hyp mbi ni ndertes tmadhe per me kcy edhe cili po pshton me lutje.
ka kcy katoliku edhe tu u lut KRISHTI KRISHTI KRISHTI ka ra edhe o myt
ka kcy budisti BUDA BUDA BUDA edhe ja ka nis me fluturu qysh e kan at ritualin kur luten
ka kcy shqiptari Allahu Ekber Allahu Ekber e ka pa qe po bjen posht ja ka nis BUDA BUDA BUDA.

hahahah shum koka Cheesy. qe pi vazhdoj une edhe njo

Bohet kjameti edhe des kejt bota jesin gjall veq 1 shiptar edhe miss bota .... edhe ky shiptari tu e lut mu iq ... amo ajo spranon ky ajt o budallic qyre ski me kon veq une jom met menxi diqysh pranon ajo e kryjn at muhabet .... ulet shiptari e dhez ni cigare edhe rrinn shummmmmm nervoz ... kur e vet ajo qa ki qa je nervoz .... po skom kuj i kallxoj tash qe iqaaa... Grin

Logged

"I love to be Santa in warez Cheesy"
« Reply #9 on: December 31, 2007, 11:49:37 AM »
riggie Online
Global Moderator
Newbie

*****
Posts: 39ni drejtor ish kan tu dek edhe i kish pas 3 sekretaresha edhe menon qe ka me dek se smuhet shum edhe jau jep ka 10 mi euro
kur mas 1 muje pshton aj edhe sherohet kur shkon te ato edhe ja bon qka keni bo me ato 10 mi euro qe jau kom fal
e para : i kom hargju krejt per shpi e per veti kom ble sene
e dyta : gjysen i kom shti en bank gjysen i kom hargju kom ble epr veti e per shpi e borgje kom pagu
e treta: i kom shti en biznis edhe i kom dyfishu e paret e tua i kom kthy en konto e me kto qe i kom fitu hala po boj bizniscilen menoni qe e ka nal en pun drejtori?normal qe qato qe i ka botht mat mirat
Logged
 
Tags: humor hajgare komedi ayih X teknologjia 
Pages: [1] 2 3  All |   Go Up
  Send this topic  |  Print  
 
Jump to:  


Komuniteti i Teknologjise se Informacionit; diskutime, teknologjia, interneti, programim, harduer, softuer, filma, programe, lojra.
Powered by SMF | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Seo4Smf v0.2 © Webmaster's Talks

©2008 ayih Organization.