Artikuj
Comments: 0 Views: 96
Rating: (4 Votes)
By theDirector3
At January 30, 2008, 03:39:00 PM

Comments: 4 Views: 315
Rating: (8 Votes)
By theDirector3
At January 02, 2008, 10:02:00 PM
Video e javës


   Android Demo.  
Diskutimet e fundit
[Today at 11:21:08 AM]

[Today at 11:10:32 AM]

[Today at 11:04:27 AM]

[Today at 10:58:10 AM]

[Today at 12:10:20 AM]

[March 03, 2008, 11:03:15 PM]

[March 03, 2008, 10:54:18 PM]

[March 03, 2008, 10:51:50 PM]

[March 03, 2008, 10:49:25 PM]

[March 03, 2008, 10:48:09 PM]

[March 03, 2008, 09:42:11 PM]

[March 03, 2008, 04:30:27 PM]

[March 03, 2008, 03:51:01 PM]

[March 03, 2008, 03:00:31 PM]

[March 03, 2008, 02:58:48 PM]

[March 03, 2008, 01:46:24 PM]

[March 02, 2008, 10:20:23 PM]
Muzikë

Pages: 1 2 3 [All] |   Go Down
  Send this topic  |  Print  
Topic: Jokes  (Read 373 times)
« on: November 18, 2007, 12:05:48 AM »
ex: easy4bendi
Nod32 Online
Global Moderator
Sr. Member

*****
Posts: 366http://www.youtube.com/v/Ui0ibQcIxsE&rel;=1

shum shum o kja
« Last Edit: November 20, 2007, 01:44:09 PM by easy4bendi » Logged

"I love to be Santa in warez Cheesy"
« Reply #1 on: November 18, 2007, 12:25:38 AM »
ex: easy4bendi
Nod32 Online
Global Moderator
Sr. Member

*****
Posts: 366U dal PC-ja ma i avancun edhe e kan qu shiptarin amerikanin edhe japonezin me testu, ka hi japani ja ka bo sa qeliza i ka njeri aj verrrr .. 1 milion .. ka hi amerikani ja ka bo sa yje jon n`bot aj verrr.. qekaq qekaq.. ka hi shiptari ... edhe po dal pju bon ktyne e prisha ... kta qysh bre e prishe Angry aj veq ja bona qa ka qa ska  Grin
Logged

"I love to be Santa in warez Cheesy"
« Reply #2 on: November 18, 2007, 01:58:50 AM »
Be a chiller, too!
qendrimi^ Online
minimalistik.
special members
Jr. Member

*****
Posts: 92jon kon 2 vet edhe njonit i ka met koma nshakt (grop e kanalizimit) tjetrri dajen ngjermani Tongue keshni mer
Logged

« Reply #3 on: November 20, 2007, 06:49:37 PM »
be a part of community.
daBaki. Online
ex-madafaka
Administrator
Full Member

*****
Posts: 114Italiani kur e vizitoj Malta-n

http://www.youtube.com/v/cqzNecRSJks&rel=0&color1=0xd6d6d6&color2=0xf0f0f0&border=0
Logged

I am what I am because of who we all are.
« Reply #4 on: November 20, 2007, 07:29:43 PM »
VIVA IL CINEMA.™
theDirector3 Online
Administrator
Full Member

*****
Posts: 166 Grin Grin

Italiani kur e vizitoj Malta-n
Logged

Thoughts lead to -- words
Words lead to -- actions
Actions lead to -- habits
Habits lead to -- character
Character leads to -- destiny.
« Reply #5 on: November 26, 2007, 12:57:01 PM »
VIVA IL CINEMA.™
theDirector3 Online
Administrator
Full Member

*****
Posts: 166weird stuff, but funnie.

http://www.youtube.com/watch?v=gx-NLPH8JeM
Logged

Thoughts lead to -- words
Words lead to -- actions
Actions lead to -- habits
Habits lead to -- character
Character leads to -- destiny.
« Reply #6 on: November 28, 2007, 12:43:38 AM »
Be a chiller, too!
qendrimi^ Online
minimalistik.
special members
Jr. Member

*****
Posts: 92Tungjatjeta, prindërit te dashur, çka po boni, a jeni mirë, a po lodheni?

Që 8 muaj ka kalu, qysh jam në fakulltet, e hala s`mriva me ju shkru një letër. Po më vjen boll mare, por po ju premtoj, që krejt kam mi kompenzu. Para se te vazhdoj me shkrimin e kesaj letre, ju kisha lut me u ulë. Kurrqysh mos e lexoni kët letër në kom.

Gati mu kan shëru krejt plagët, dhe gati jam shëru krejt, prej traumës që kam marr pasi kom kërcy prej katit 4. Kom qen vetëm dy javë në spital, dhe e pamja mu ka kthye gati e tëra, dhe po kthej vetëm ka një herë në ditë.

Pasi që flaken e kom bo vet, pa qëllim, duhet Universitetit me ja pagu reth 10.000 euro dëmin, po ajo s`është kurgjo, me rendësi është, që kam metë gjallë. Kam pas edhe nafakë, se njeri cili jeton përball domave, e ka pa flaken, dhe i ka thirr Zjarfiksat dhe Ndihmën e Shpejt. I njëjti njeri, më ka vizitu në spital, dhe u interesu për mua. Pasi që dhoma ime u kall krejt, qaj njeriu më ka pranu më jetu të ai. E ka banesën njëdhomshe, por e kena super. Ai është, ja dy herë ma i vjetër se unë, por jena dashuru shumë, njani me tjetrin, dhe e kemi bo plan mu martu. Së kena caktu datën, por kena fol, me qen para se ja nisin te unë, me u pa shenjat e shtatzanis. Paramendoni prindërit e mi, kam mu bo nënë. E di, që menxi po e pritni momentin, kur keni mu bo gjysh, e gjyshe, dhe jam e binden, që bebat(se jena tu i prit 3) keni me i prit më aq dashuri, më sa me keni rethu mua, kur kam qen e vogël.

E vetmja gjë, që po na vonon dasmën është, që i dashuri im, e ka marr dika nifar infeksioni të poshtër. Për shkak infeksionit, jena te dytë, përsëri në spital, po jena shumë ma mirë, fal antibiotikëve cilët po i marrim intravenoz. Doktorët këtë sëmundje po e thirrshin sifillis, a qashtu diqysh.

E di, që burrin tim, keni mi prit me duart e hapura, dhe ky ka mu bo antar i familjes ton. Ai është shumë njeri mirë, dhe, edhe që se ka as shkollën fillore të kryne, është shumë ambicioz. Normal, ky i takon fes tjetër, por e di qe ju jeni shumë tolerant, dhe s`ka me ju pengu që ngjyrën e lëkurës e ka të zezë. Me siguri keni mi dashtë, si që e dua unë. Pasi që është moshatar me juve, keni mu përshtat shumë mirë, sidomos kur te vijim me jetu te ju, se banesa jon është shumë e vogël, për gjeth këta njerëz. Edhe prindërit e tine ishin shumë njerëz te mirë, e kishin nifar fabrike per prodhimin e narkotikëve në Afrik, prej nga është edhe burri im.

Pasi qe ju shkruajta detalisht krejt çka ka të boj me mu, erdh koha, te ju tregoj, që banesa s`mu ka kall, që skam kurgjo, që skam qen në spital, s`kom as burrë prej Afrikes, as s`jam shtatzëne, as s`jam e infektune. E vërteta është, që kam ra prej provimit, dhe më nji provim kam apstenu.

Vetëm deshta të ju tregoj, që ne kët bot, egzistojnë edhe shumë sene ma te këqija, se ramja prej provimit.

Ju donë shumë – çika juaj!!!!

interesant hë! Grin
Logged

« Reply #7 on: December 23, 2007, 03:34:16 AM »
veeeton Online
special members
Full Member

*****
Posts: 106nashta e keni ni :
jon mledh katoliku, budisti edhe shqiptari (musliman) per me e vendos cila fe osht ma e sakte.
kan hyp mbi ni ndertes tmadhe per me kcy edhe cili po pshton me lutje.
ka kcy katoliku edhe tu u lut KRISHTI KRISHTI KRISHTI ka ra edhe o myt
ka kcy budisti BUDA BUDA BUDA edhe ja ka nis me fluturu qysh e kan at ritualin kur luten
ka kcy shqiptari Allahu Ekber Allahu Ekber e ka pa qe po bjen posht ja ka nis BUDA BUDA BUDA.
Logged
« Reply #8 on: December 23, 2007, 02:13:05 PM »
ex: easy4bendi
Nod32 Online
Global Moderator
Sr. Member

*****
Posts: 366nashta e keni ni :
jon mledh katoliku, budisti edhe shqiptari (musliman) per me e vendos cila fe osht ma e sakte.
kan hyp mbi ni ndertes tmadhe per me kcy edhe cili po pshton me lutje.
ka kcy katoliku edhe tu u lut KRISHTI KRISHTI KRISHTI ka ra edhe o myt
ka kcy budisti BUDA BUDA BUDA edhe ja ka nis me fluturu qysh e kan at ritualin kur luten
ka kcy shqiptari Allahu Ekber Allahu Ekber e ka pa qe po bjen posht ja ka nis BUDA BUDA BUDA.

hahahah shum koka Cheesy. qe pi vazhdoj une edhe njo

Bohet kjameti edhe des kejt bota jesin gjall veq 1 shiptar edhe miss bota .... edhe ky shiptari tu e lut mu iq ... amo ajo spranon ky ajt o budallic qyre ski me kon veq une jom met menxi diqysh pranon ajo e kryjn at muhabet .... ulet shiptari e dhez ni cigare edhe rrinn shummmmmm nervoz ... kur e vet ajo qa ki qa je nervoz .... po skom kuj i kallxoj tash qe iqaaa... Grin

Logged

"I love to be Santa in warez Cheesy"
« Reply #9 on: December 31, 2007, 11:49:37 AM »
riggie Online
Global Moderator
Newbie

*****
Posts: 38ni drejtor ish kan tu dek edhe i kish pas 3 sekretaresha edhe menon qe ka me dek se smuhet shum edhe jau jep ka 10 mi euro
kur mas 1 muje pshton aj edhe sherohet kur shkon te ato edhe ja bon qka keni bo me ato 10 mi euro qe jau kom fal
e para : i kom hargju krejt per shpi e per veti kom ble sene
e dyta : gjysen i kom shti en bank gjysen i kom hargju kom ble epr veti e per shpi e borgje kom pagu
e treta: i kom shti en biznis edhe i kom dyfishu e paret e tua i kom kthy en konto e me kto qe i kom fitu hala po boj bizniscilen menoni qe e ka nal en pun drejtori?normal qe qato qe i ka botht mat mirat
Logged
« Reply #10 on: February 04, 2008, 02:47:45 PM »
xharra Online
special members
Newbie

*****
Posts: 6Nese Microsoft do ishte produkt shqiptar, atehere:1. Kompjuteri juaj do te shuhej automatikisht përpara ndërprerjes së energjisë elektrike për të ruajtur harddiskun.

2. Ne vend te mesazhit "general protection fault", kompjuteri juaj do t'ju jepte mesazhin "Punë muti"

3. Mesazhi "Abort, Retry, Ignore" do të zëvendësohej me mesazhin "Boll tashi. Më çave trapin. Pse duhet ta provoj prapë? Ku kujton se ndodhesh? Në Silicon Valley?"

4. Butoni "Start" do të zëvendësohej me butonin "Hajt për hajër"

5. Ikona "Internet Explorer" do të ngjante me logon e Ministrisë së Punëve të Jashtme.

6. Mesazhi "Windows Update Status Alert" do të zëvendësohej me mesazhin "Get Independent Status for Kosova Now"

7. Gjatë ndezjes së kompjuterit "startup" ju do të dëgjoni hymin e flamurit, por vetëm përgjysëm, sepse si zakonisht ndërpritet energjia elektrike.

8. Kur përdorni programin "Scandisk" do t'ju shfaqet mesazhi: "Në këtë kompjuter gjenden 23,503,000,000 byte të vendosur në dosje që i përkasin Sigurimit të Shtetit. Dëshironi të vazhdojmë me fshirjen?"

9. Kur shkruani "Edi Rama" në Yahoo, do merrni përgjigjen: "Nude World Mayors Tapes and DVDs at E-Bay.com"

10. Kur shkruani "Shkëlzen" në Google, ju vjen përgjigja "Kërkimi juaj dha këto rezultate: "Ti mos kërko ma ktue. Do dënohesh n'mnyr ekzemplare. Do të ta baj ftyrën si kpuc"

11. Kur harddisku i kompjuterit punon fort, do të dëgjoni herë pas here klithmën "O none!"
Logged
« Reply #11 on: February 05, 2008, 02:23:43 PM »
VIVA IL CINEMA.™
theDirector3 Online
Administrator
Full Member

*****
Posts: 166Pse llapjani s'munet me hi n'youtube?

se e shkrun: jo tybe.
Logged

Thoughts lead to -- words
Words lead to -- actions
Actions lead to -- habits
Habits lead to -- character
Character leads to -- destiny.
« Reply #12 on: February 05, 2008, 02:34:15 PM »
ex: easy4bendi
Nod32 Online
Global Moderator
Sr. Member

*****
Posts: 366hahah shum t`mira barcoletat (shtosat, hajgaret,vicat,muhalifet) e fundit Grin

qe edhe 1:

u shku rugova te papa nvenedik,edhe kta kishe iq me ja bo ni pritje speciali e sene i kan qit me ni got t arit gjak, edhe e ka pa rugova ja ka bo pse gjak? ja ka bo papa po masi musafir special ta kena qit me pi gjakin e krishtit , ja bon rugova po skeni pas nevoj me pre per mu
Logged

"I love to be Santa in warez Cheesy"
« Reply #13 on: February 07, 2008, 03:34:32 PM »
ex: easy4bendi
Nod32 Online
Global Moderator
Sr. Member

*****
Posts: 366Qysh e shashtrisë personin që është ulur afër teje në aeroplan:


  1. Nxjerre laptopin nga çanta;
  2. Hapa ngadalë dhe qetë;
  3. Kyçe (turn it on);
  4. Sigurohu që personi afër teje është duke shikuar në ekranin tënd;
  5. Pastaj hape internetin
  6. Mbylli sytë dhe ngrite kokën në drejtim të qiellit
  7. Merr frymë thellë dhe kliko në këtë link
  < http://www.thecleverest.com/countdown.swf >
  8. Përcjelle shprehjen e fytyrës së personit!

ghaghgah Cheesy
Logged

"I love to be Santa in warez Cheesy"
« Reply #14 on: February 07, 2008, 03:39:30 PM »
veeeton Online
special members
Full Member

*****
Posts: 106hahahaha shum e fort
qe njo tjeter
Pse biondina i merr shkallt en dyqan kur shkon ?
ka ni qe kan hyp cmimet
Logged
« Reply #15 on: February 11, 2008, 10:46:25 PM »
veeeton Online
special members
Full Member

*****
Posts: 106Ahmed The Dead Terrorist
http://www.youtube.com/watch?v=TYNZ9r9iuQA
Logged
« Reply #16 on: February 11, 2008, 10:51:12 PM »
ex: easy4bendi
Nod32 Online
Global Moderator
Sr. Member

*****
Posts: 366hahha shum osht funny kjo video e kom pa  Cheesy

ky tipi i ka edhe da video qera si Kikirrik  n`youtube
Logged

"I love to be Santa in warez Cheesy"
« Reply #17 on: February 20, 2008, 11:19:48 AM »
xharra Online
special members
Newbie

*****
Posts: 6Why Did The Chicken Cross The Road?

SALI BERISHA:

Ajo ishte pula e liris, pula e Shqipris  demokratike, pula e integrimit!

 
GEORGE W BUSH:

We don't really care why the chicken crossed the road. We just want
to know if the chicken is on our side of the road, or not. The chicken
is either against us, or for us. There is no middle ground here.

 
COLIN POWELL:

Now to the left of the screen, you can clearly see the satellite image
of the chicken crossing the road...


IBRAHIM RUGOVA (u prehte ne paqe):

Pula e kaloi rrugen ...me ndihmen e Zotit dhe NATOsJOHN LENNON:

Imagine all the chickens in the world crossing roads together,  in peace.


ARISTOTLE:

It is the nature of chickens to cross the road.


BILL GATES:

I have just released eChicken2006 , which will not only cross roads,
but will lay eggs, file your important documents, and balance  your
check book. Internet Explorer is an integral part of eChicken. This
new platform is much more stable and will never cra...#@&&^( C \ ....
reboot.


ISMAIL KADARE:

Me ka marre malli per Shqiperine tone
Sonte, kur po kthehesha me autobuz,
Tymin e cigares "Partizani" qe pinte dikush
Pulen qe kalonte mbi bulevard
Dridhej, kalteronte bente spirale,
Sikur te fshehta me thosh me gjuhen e shqiptareve (...)


ALBERT EINSTEIN:

Did the chicken really cross the road, or did the road move beneath
the chicken?


HASHIM THACI

Randsi ka qe pula e kaloi rrugen. U KRY.


BILL CLINTON:

I did not cross the road with THAT chicken.
What is your definition of chicken?


Logged
« Reply #18 on: February 20, 2008, 01:02:39 PM »
veeeton Online
special members
Full Member

*****
Posts: 106A jeni HIV Pozitiv a HIV Negativ?
http://www.youtube.com/watch?v=v2-xnmsq3Vg
Logged
« Reply #19 on: March 02, 2008, 08:35:30 PM »
ex: easy4bendi
Nod32 Online
Global Moderator
Sr. Member

*****
Posts: 3662pika sperme tu ec rruges, njonin e shkel kerri tjetri thote vet me veti e nanen i thojsha qe kurr njeri ski mu bo  Grin Cheesy

Ni kermill po hin n`kafiq, edhe kamarieri ja bon dil jasht se s`bon me hi kermillat n`kafiq, edhe e qet jasht.Mas ni viti i njejti kermill hin ne kafiq e i thot kamarierit "pse m`qite jasht"?

Jon kon do pleq edhe po ja bon plaki plakes
a bohum si nkoh t'rinis un dal jasht fishkelloj e ti del nballkon
edhe ky rruges fishkllon edhe spo del se spo del gruja po shkon
nshpi po ja bon pse sdole kjo i thot sum la mami:P:P

u kaan ni njeri edhe ka shku me ble mushkri edhe kur i ka ble nipar i ka mshef te mushkrit kur u shku te arka me pagu  ka kesh shum edhe aj shitsi ja ka bo kadal s po te bin mushkrit aj i ka nxjerr e ka than qe merri se veq bona hajgare...Logged

"I love to be Santa in warez Cheesy"
« Reply #20 on: March 02, 2008, 09:37:15 PM »
Be a chiller, too!
qendrimi^ Online
minimalistik.
special members
Jr. Member

*****
Posts: 92Ka qen njoni edhe ka menu vetmeveti "eh mer zot tkisha pare isha shku najka qe sjom kon kurr"
i thot baba i vet : qe 2 euro shko te frizeri  Cheesy
Logged

« Reply #21 on: March 02, 2008, 09:39:31 PM »
ex: easy4bendi
Nod32 Online
Global Moderator
Sr. Member

*****
Posts: 366hahaha shum e mir Cheesy
Logged

"I love to be Santa in warez Cheesy"
« Reply #22 on: March 03, 2008, 10:54:18 PM »
JonSaraqini Online
Feja e shiptarit, osht shiptaria!
Full Member

***
Posts: 180
Muhabet burrash
Flasin dy burra për gratë e tyre.
- Gruaja ime është shumë e marrë! – thotë i pari.
- Dje ka blerë automjet të ri, e nuk di të vozisë fare.
- Nuk është kjo asgjë! – ia kthen i dyti
- Gruaja ime e ka çantën përplot me kondome, e nuk ka penis fare.
Fëmijët e marrë
Pyet djali të ëmën.
"Mami, mami, si bëhen fëmijët e marrë?"
"Nuk e di biri im, shko pyet babin tënd"!
Fëmijët e mbarë
Çfarë vepre të mirë keni bërë sot? – pyet mësuesi nxënësit e tij.
I kemi ndihmuar një gruaje plakë të kalonte rrugën
Bravo Shul! Po ti Rrustë?
I kam ndihmuar Shulit!
Shumë mirë! Po ti Zeqë?
Unë u kam ndihmuar Shulit e Rrustës!
Pse patën nevojë edhe për ndihmën tënde a!?
Valla mezi e detyruam plakën të kalonte rrugën – tha ai.
Më në fund me aparat dëgjimi!
Doktor ma në fund e kam blerë aparatin e dëgjimit! – i thotë një pacient mjekut.
Hallall! Ani si e ke shoqen? – pyet mjeku.
Jo jo, nuk ke shtrenjtë, 70 euro – përgjigjet pacienti.
Shkon me babanë kthehet me mamanë
Kam memorie të llahtarshme! – i lavdërohet një plak një plaku tjetër.
Më kujtohet madje kur kam pi gjirin e nënës time – thotë ai.
S’është gjë ajo – ia kthen tjetri – mua më kujtohet kur një mëngjes kam dalë për shëtitje me babanë ndërsa jam kthyer prapa me mamanë.
Basti
Vjen babai në takim të prindërve para përfundimit të vitit shkollor. Kur e sheh sa njësha ka fëmija i tij, tmerrohet dhe thotë: "Haj medet po fëmija im paska me përsërit vitin!"
Kujdestari me qetësi i thotë në vesh: "A do me u lidh me nga 1.000 euro që nuk do ta përsërit vitin?".
Kërcimi me parashutë
Kërcejnë Rrusta e Shuli me parashutë.
Shuli i thotë Rrustës: "Rrustë, shih poshtë njerëzit po duken si buburreca".
Rrusta i përgjigjet: "Hape parashutën o budalla, këta edhe janë buburreca".
Zjarrfikësit
Thërret biondina zjarrfikësit në telefon dhe ashtu krejt e frikësuar thotë:
- Ju lutem, ejani shpejt, tek unë në banesë ka shpërthyer zjarri, po më digjet banesa!!!
Zjarrfikësi:
- Mirë zonjë, qetësohuni dhe më tregoni se si të vijmë deri tek ju!
Biondina:
- Po me atë kamionin e madh të kuq!
Këmisha e natës
Vjen plaku në shtëpi dhe e gjen plakën e tij duke ecur lakuriq nëpër shtëpi.
-Pse po ecë lakuriq nëpër shtëpi?
-Kjo është këmisha ime e re e natës.
-Paj, ke mundur së paku ta hekurosësh pak!
Pacienti – psikiatri
Shkon njëri tek psikiatri:
- Doktor, kam një problem shumë të madh, kohëve të fundit askush nuk po më kupton seriozisht!
Doktori ia kthen:
- Le bre mos ba hajgare...
Logged

Feja e shiptarit, osht shiptaria!
 
Tags: humor hajgare komedi ayih X teknologjia 
Pages: 1 2 3 [All] |   Go Up
  Send this topic  |  Print  
 
Jump to:  


Komuniteti i Teknologjise se Informacionit; diskutime, teknologjia, interneti, programim, harduer, softuer, filma, programe, lojra.
Powered by SMF | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Seo4Smf v0.2 © Webmaster's Talks

©2008 ayih Organization.