Artikuj
Comments: 1 Views: 112
Rating: (4 Votes)
By theDirector3
At January 30, 2008, 03:39:00 PM

Comments: 4 Views: 334
Rating: (8 Votes)
By theDirector3
At January 02, 2008, 10:02:00 PM
Video e javës


   Chinese hacker: No site is safe.  
Diskutimet e fundit
[Today at 03:24:27 PM]

[Today at 02:58:01 PM]

[Today at 02:51:40 PM]

by cim_
[Today at 02:19:17 AM]

[March 13, 2008, 10:22:46 PM]

[March 13, 2008, 09:05:10 PM]

[March 13, 2008, 07:21:38 PM]

[March 13, 2008, 04:49:32 PM]

[March 13, 2008, 04:48:03 PM]

[March 13, 2008, 04:25:28 PM]
Muzikë

Pages: 1 2 [3]  All |   Go Down
  Send this topic  |  Print  
Topic: Jokes  (Read 410 times)
« Reply #20 on: March 02, 2008, 09:37:15 PM »
daFührer
qendrimi^ Online
minimalistik.
special members
Full Member

*****
Posts: 108Ka qen njoni edhe ka menu vetmeveti "eh mer zot tkisha pare isha shku najka qe sjom kon kurr"
i thot baba i vet : qe 2 euro shko te frizeri  Cheesy
Logged

It’s not love for design, it’s a passion, and it goes beyond liking, and beyond a hobby, it’s about a way of living.
« Reply #21 on: March 02, 2008, 09:39:31 PM »
easy4bendi Online
Global Moderator
Sr. Member

*****
Posts: 433hahaha shum e mir Cheesy
Logged

Log on. Hack in. Go anywhere. Steal everything
« Reply #22 on: March 03, 2008, 10:54:18 PM »
JonSaraqini Online
Feja e shiptarit, osht shiptaria!
Sr. Member

****
Posts: 253
Muhabet burrash
Flasin dy burra për gratë e tyre.
- Gruaja ime është shumë e marrë! – thotë i pari.
- Dje ka blerë automjet të ri, e nuk di të vozisë fare.
- Nuk është kjo asgjë! – ia kthen i dyti
- Gruaja ime e ka çantën përplot me kondome, e nuk ka penis fare.
Fëmijët e marrë
Pyet djali të ëmën.
"Mami, mami, si bëhen fëmijët e marrë?"
"Nuk e di biri im, shko pyet babin tënd"!
Fëmijët e mbarë
Çfarë vepre të mirë keni bërë sot? – pyet mësuesi nxënësit e tij.
I kemi ndihmuar një gruaje plakë të kalonte rrugën
Bravo Shul! Po ti Rrustë?
I kam ndihmuar Shulit!
Shumë mirë! Po ti Zeqë?
Unë u kam ndihmuar Shulit e Rrustës!
Pse patën nevojë edhe për ndihmën tënde a!?
Valla mezi e detyruam plakën të kalonte rrugën – tha ai.
Më në fund me aparat dëgjimi!
Doktor ma në fund e kam blerë aparatin e dëgjimit! – i thotë një pacient mjekut.
Hallall! Ani si e ke shoqen? – pyet mjeku.
Jo jo, nuk ke shtrenjtë, 70 euro – përgjigjet pacienti.
Shkon me babanë kthehet me mamanë
Kam memorie të llahtarshme! – i lavdërohet një plak një plaku tjetër.
Më kujtohet madje kur kam pi gjirin e nënës time – thotë ai.
S’është gjë ajo – ia kthen tjetri – mua më kujtohet kur një mëngjes kam dalë për shëtitje me babanë ndërsa jam kthyer prapa me mamanë.
Basti
Vjen babai në takim të prindërve para përfundimit të vitit shkollor. Kur e sheh sa njësha ka fëmija i tij, tmerrohet dhe thotë: "Haj medet po fëmija im paska me përsërit vitin!"
Kujdestari me qetësi i thotë në vesh: "A do me u lidh me nga 1.000 euro që nuk do ta përsërit vitin?".
Kërcimi me parashutë
Kërcejnë Rrusta e Shuli me parashutë.
Shuli i thotë Rrustës: "Rrustë, shih poshtë njerëzit po duken si buburreca".
Rrusta i përgjigjet: "Hape parashutën o budalla, këta edhe janë buburreca".
Zjarrfikësit
Thërret biondina zjarrfikësit në telefon dhe ashtu krejt e frikësuar thotë:
- Ju lutem, ejani shpejt, tek unë në banesë ka shpërthyer zjarri, po më digjet banesa!!!
Zjarrfikësi:
- Mirë zonjë, qetësohuni dhe më tregoni se si të vijmë deri tek ju!
Biondina:
- Po me atë kamionin e madh të kuq!
Këmisha e natës
Vjen plaku në shtëpi dhe e gjen plakën e tij duke ecur lakuriq nëpër shtëpi.
-Pse po ecë lakuriq nëpër shtëpi?
-Kjo është këmisha ime e re e natës.
-Paj, ke mundur së paku ta hekurosësh pak!
Pacienti – psikiatri
Shkon njëri tek psikiatri:
- Doktor, kam një problem shumë të madh, kohëve të fundit askush nuk po më kupton seriozisht!
Doktori ia kthen:
- Le bre mos ba hajgare...
Logged

Feja e shiptarit, osht shiptaria!
« Reply #23 on: March 13, 2008, 07:21:38 PM »
xharra Online
special members
Newbie

*****
Posts: 7The love story of Ralph and Edna

Just because someone doesn't love you the way you want them to, doesn't mean they don't love you with all they have.

Ralph and Edna were both patients in a mental hospital. One day while they were walking past the hospital swimming pool. Ralph suddenly jumped into the deep end He sank to the bottom of the pool and stayed there.  Edna promptly jumped in to save him. She swam to the bottom and pulled him out.

When the Head Nurse Director became aware of Edna's heroic act she immediately ordered her to be discharged from the hospital, as she now considered her to be mentally stable.  When she went to tell Edna the news she said, 'Edna, I have good news and bad news. The good news is you're being discharged, since you were able to rationally respond to a crisis by jumping in and saving the life of the person you love. I have concluded that your act displays sound mindedness. The bad news is, Ralph hung himself in the bathroom with his bathrobe belt right after you saved him. I am so sorry but he's dead.'

Edna replied, 'He didn't hang himself, I put him there to dry. How soon can I go home?'
Logged
 
Tags: humor hajgare komedi ayih X teknologjia 
Pages: 1 2 [3]  All |   Go Up
  Send this topic  |  Print  
 
Jump to:  


Komuniteti i Teknologjise se Informacionit; diskutime, teknologjia, interneti, programim, harduer, softuer, filma, programe, lojra.
Powered by SMF | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Seo4Smf v0.2 © Webmaster's Talks

©2008 ayih Organization.