Artikuj
Comments: 0 Views: 96
Rating: (4 Votes)
By theDirector3
At January 30, 2008, 03:39:00 PM

Comments: 4 Views: 315
Rating: (8 Votes)
By theDirector3
At January 02, 2008, 10:02:00 PM
Video e javës


   Android Demo.  
Diskutimet e fundit
[Today at 11:21:08 AM]

[Today at 11:10:32 AM]

[Today at 11:04:27 AM]

[Today at 10:58:10 AM]

[Today at 12:10:20 AM]

[March 03, 2008, 11:03:15 PM]

[March 03, 2008, 10:54:18 PM]

[March 03, 2008, 10:51:50 PM]

[March 03, 2008, 10:49:25 PM]

[March 03, 2008, 10:48:09 PM]

[March 03, 2008, 09:42:11 PM]

[March 03, 2008, 04:30:27 PM]

[March 03, 2008, 03:51:01 PM]

[March 03, 2008, 03:00:31 PM]

[March 03, 2008, 02:58:48 PM]

[March 03, 2008, 01:46:24 PM]

[March 02, 2008, 10:20:23 PM]
Muzikë

Pages: 1 [2] 3  All |   Go Down
  Send this topic  |  Print  
Topic: Jokes  (Read 373 times)
« Reply #10 on: February 04, 2008, 02:47:45 PM »
xharra Online
special members
Newbie

*****
Posts: 6Nese Microsoft do ishte produkt shqiptar, atehere:1. Kompjuteri juaj do te shuhej automatikisht përpara ndërprerjes së energjisë elektrike për të ruajtur harddiskun.

2. Ne vend te mesazhit "general protection fault", kompjuteri juaj do t'ju jepte mesazhin "Punë muti"

3. Mesazhi "Abort, Retry, Ignore" do të zëvendësohej me mesazhin "Boll tashi. Më çave trapin. Pse duhet ta provoj prapë? Ku kujton se ndodhesh? Në Silicon Valley?"

4. Butoni "Start" do të zëvendësohej me butonin "Hajt për hajër"

5. Ikona "Internet Explorer" do të ngjante me logon e Ministrisë së Punëve të Jashtme.

6. Mesazhi "Windows Update Status Alert" do të zëvendësohej me mesazhin "Get Independent Status for Kosova Now"

7. Gjatë ndezjes së kompjuterit "startup" ju do të dëgjoni hymin e flamurit, por vetëm përgjysëm, sepse si zakonisht ndërpritet energjia elektrike.

8. Kur përdorni programin "Scandisk" do t'ju shfaqet mesazhi: "Në këtë kompjuter gjenden 23,503,000,000 byte të vendosur në dosje që i përkasin Sigurimit të Shtetit. Dëshironi të vazhdojmë me fshirjen?"

9. Kur shkruani "Edi Rama" në Yahoo, do merrni përgjigjen: "Nude World Mayors Tapes and DVDs at E-Bay.com"

10. Kur shkruani "Shkëlzen" në Google, ju vjen përgjigja "Kërkimi juaj dha këto rezultate: "Ti mos kërko ma ktue. Do dënohesh n'mnyr ekzemplare. Do të ta baj ftyrën si kpuc"

11. Kur harddisku i kompjuterit punon fort, do të dëgjoni herë pas here klithmën "O none!"
Logged
« Reply #11 on: February 05, 2008, 02:23:43 PM »
VIVA IL CINEMA.™
theDirector3 Online
Administrator
Full Member

*****
Posts: 166Pse llapjani s'munet me hi n'youtube?

se e shkrun: jo tybe.
Logged

Thoughts lead to -- words
Words lead to -- actions
Actions lead to -- habits
Habits lead to -- character
Character leads to -- destiny.
« Reply #12 on: February 05, 2008, 02:34:15 PM »
ex: easy4bendi
Nod32 Online
Global Moderator
Sr. Member

*****
Posts: 366hahah shum t`mira barcoletat (shtosat, hajgaret,vicat,muhalifet) e fundit Grin

qe edhe 1:

u shku rugova te papa nvenedik,edhe kta kishe iq me ja bo ni pritje speciali e sene i kan qit me ni got t arit gjak, edhe e ka pa rugova ja ka bo pse gjak? ja ka bo papa po masi musafir special ta kena qit me pi gjakin e krishtit , ja bon rugova po skeni pas nevoj me pre per mu
Logged

"I love to be Santa in warez Cheesy"
« Reply #13 on: February 07, 2008, 03:34:32 PM »
ex: easy4bendi
Nod32 Online
Global Moderator
Sr. Member

*****
Posts: 366Qysh e shashtrisë personin që është ulur afër teje në aeroplan:


  1. Nxjerre laptopin nga çanta;
  2. Hapa ngadalë dhe qetë;
  3. Kyçe (turn it on);
  4. Sigurohu që personi afër teje është duke shikuar në ekranin tënd;
  5. Pastaj hape internetin
  6. Mbylli sytë dhe ngrite kokën në drejtim të qiellit
  7. Merr frymë thellë dhe kliko në këtë link
  < http://www.thecleverest.com/countdown.swf >
  8. Përcjelle shprehjen e fytyrës së personit!

ghaghgah Cheesy
Logged

"I love to be Santa in warez Cheesy"
« Reply #14 on: February 07, 2008, 03:39:30 PM »
veeeton Online
special members
Full Member

*****
Posts: 106hahahaha shum e fort
qe njo tjeter
Pse biondina i merr shkallt en dyqan kur shkon ?
ka ni qe kan hyp cmimet
Logged
« Reply #15 on: February 11, 2008, 10:46:25 PM »
veeeton Online
special members
Full Member

*****
Posts: 106Ahmed The Dead Terrorist
http://www.youtube.com/watch?v=TYNZ9r9iuQA
Logged
« Reply #16 on: February 11, 2008, 10:51:12 PM »
ex: easy4bendi
Nod32 Online
Global Moderator
Sr. Member

*****
Posts: 366hahha shum osht funny kjo video e kom pa  Cheesy

ky tipi i ka edhe da video qera si Kikirrik  n`youtube
Logged

"I love to be Santa in warez Cheesy"
« Reply #17 on: February 20, 2008, 11:19:48 AM »
xharra Online
special members
Newbie

*****
Posts: 6Why Did The Chicken Cross The Road?

SALI BERISHA:

Ajo ishte pula e liris, pula e Shqipris  demokratike, pula e integrimit!

 
GEORGE W BUSH:

We don't really care why the chicken crossed the road. We just want
to know if the chicken is on our side of the road, or not. The chicken
is either against us, or for us. There is no middle ground here.

 
COLIN POWELL:

Now to the left of the screen, you can clearly see the satellite image
of the chicken crossing the road...


IBRAHIM RUGOVA (u prehte ne paqe):

Pula e kaloi rrugen ...me ndihmen e Zotit dhe NATOsJOHN LENNON:

Imagine all the chickens in the world crossing roads together,  in peace.


ARISTOTLE:

It is the nature of chickens to cross the road.


BILL GATES:

I have just released eChicken2006 , which will not only cross roads,
but will lay eggs, file your important documents, and balance  your
check book. Internet Explorer is an integral part of eChicken. This
new platform is much more stable and will never cra...#@&&^( C \ ....
reboot.


ISMAIL KADARE:

Me ka marre malli per Shqiperine tone
Sonte, kur po kthehesha me autobuz,
Tymin e cigares "Partizani" qe pinte dikush
Pulen qe kalonte mbi bulevard
Dridhej, kalteronte bente spirale,
Sikur te fshehta me thosh me gjuhen e shqiptareve (...)


ALBERT EINSTEIN:

Did the chicken really cross the road, or did the road move beneath
the chicken?


HASHIM THACI

Randsi ka qe pula e kaloi rrugen. U KRY.


BILL CLINTON:

I did not cross the road with THAT chicken.
What is your definition of chicken?


Logged
« Reply #18 on: February 20, 2008, 01:02:39 PM »
veeeton Online
special members
Full Member

*****
Posts: 106A jeni HIV Pozitiv a HIV Negativ?
http://www.youtube.com/watch?v=v2-xnmsq3Vg
Logged
« Reply #19 on: March 02, 2008, 08:35:30 PM »
ex: easy4bendi
Nod32 Online
Global Moderator
Sr. Member

*****
Posts: 3662pika sperme tu ec rruges, njonin e shkel kerri tjetri thote vet me veti e nanen i thojsha qe kurr njeri ski mu bo  Grin Cheesy

Ni kermill po hin n`kafiq, edhe kamarieri ja bon dil jasht se s`bon me hi kermillat n`kafiq, edhe e qet jasht.Mas ni viti i njejti kermill hin ne kafiq e i thot kamarierit "pse m`qite jasht"?

Jon kon do pleq edhe po ja bon plaki plakes
a bohum si nkoh t'rinis un dal jasht fishkelloj e ti del nballkon
edhe ky rruges fishkllon edhe spo del se spo del gruja po shkon
nshpi po ja bon pse sdole kjo i thot sum la mami:P:P

u kaan ni njeri edhe ka shku me ble mushkri edhe kur i ka ble nipar i ka mshef te mushkrit kur u shku te arka me pagu  ka kesh shum edhe aj shitsi ja ka bo kadal s po te bin mushkrit aj i ka nxjerr e ka than qe merri se veq bona hajgare...Logged

"I love to be Santa in warez Cheesy"
 
Tags: humor hajgare komedi ayih X teknologjia 
Pages: 1 [2] 3  All |   Go Up
  Send this topic  |  Print  
 
Jump to:  


Komuniteti i Teknologjise se Informacionit; diskutime, teknologjia, interneti, programim, harduer, softuer, filma, programe, lojra.
Powered by SMF | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Seo4Smf v0.2 © Webmaster's Talks

©2008 ayih Organization.