Artikuj
Comments: 1 Views: 106
Rating: (4 Votes)
By theDirector3
At January 30, 2008, 03:39:00 PM

Comments: 4 Views: 325
Rating: (8 Votes)
By theDirector3
At January 02, 2008, 10:02:00 PM
Video e javës


   iPhone Stopwatch hits 1,000 hours.  
Diskutimet e fundit
[Today at 09:14:21 PM]

[Today at 08:36:43 PM]

[Today at 07:50:06 PM]

[Today at 07:17:12 PM]

[Today at 07:10:33 PM]

[Today at 07:00:28 PM]

[Today at 06:12:13 PM]

[Today at 04:30:10 PM]

[Today at 03:24:27 PM]

[Today at 03:17:25 PM]
Muzikë

Pages: 1 2 [3]  All |   Go Down
  Send this topic  |  Print  
Topic: Jokes  (Read 381 times)
« Reply #20 on: March 02, 2008, 09:37:15 PM »
Be a chiller, too!
qendrimi^ Online
minimalistik.
special members
Jr. Member

*****
Posts: 92Ka qen njoni edhe ka menu vetmeveti "eh mer zot tkisha pare isha shku najka qe sjom kon kurr"
i thot baba i vet : qe 2 euro shko te frizeri  Cheesy
Logged

« Reply #21 on: March 02, 2008, 09:39:31 PM »
easy4bendi Online
Global Moderator
Sr. Member

*****
Posts: 400hahaha shum e mir Cheesy
Logged

Log on. Hack in. Go anywhere. Steal everything
« Reply #22 on: March 03, 2008, 10:54:18 PM »
JonSaraqini Online
Feja e shiptarit, osht shiptaria!
Full Member

***
Posts: 219
Muhabet burrash
Flasin dy burra për gratë e tyre.
- Gruaja ime është shumë e marrë! – thotë i pari.
- Dje ka blerë automjet të ri, e nuk di të vozisë fare.
- Nuk është kjo asgjë! – ia kthen i dyti
- Gruaja ime e ka çantën përplot me kondome, e nuk ka penis fare.
Fëmijët e marrë
Pyet djali të ëmën.
"Mami, mami, si bëhen fëmijët e marrë?"
"Nuk e di biri im, shko pyet babin tënd"!
Fëmijët e mbarë
Çfarë vepre të mirë keni bërë sot? – pyet mësuesi nxënësit e tij.
I kemi ndihmuar një gruaje plakë të kalonte rrugën
Bravo Shul! Po ti Rrustë?
I kam ndihmuar Shulit!
Shumë mirë! Po ti Zeqë?
Unë u kam ndihmuar Shulit e Rrustës!
Pse patën nevojë edhe për ndihmën tënde a!?
Valla mezi e detyruam plakën të kalonte rrugën – tha ai.
Më në fund me aparat dëgjimi!
Doktor ma në fund e kam blerë aparatin e dëgjimit! – i thotë një pacient mjekut.
Hallall! Ani si e ke shoqen? – pyet mjeku.
Jo jo, nuk ke shtrenjtë, 70 euro – përgjigjet pacienti.
Shkon me babanë kthehet me mamanë
Kam memorie të llahtarshme! – i lavdërohet një plak një plaku tjetër.
Më kujtohet madje kur kam pi gjirin e nënës time – thotë ai.
S’është gjë ajo – ia kthen tjetri – mua më kujtohet kur një mëngjes kam dalë për shëtitje me babanë ndërsa jam kthyer prapa me mamanë.
Basti
Vjen babai në takim të prindërve para përfundimit të vitit shkollor. Kur e sheh sa njësha ka fëmija i tij, tmerrohet dhe thotë: "Haj medet po fëmija im paska me përsërit vitin!"
Kujdestari me qetësi i thotë në vesh: "A do me u lidh me nga 1.000 euro që nuk do ta përsërit vitin?".
Kërcimi me parashutë
Kërcejnë Rrusta e Shuli me parashutë.
Shuli i thotë Rrustës: "Rrustë, shih poshtë njerëzit po duken si buburreca".
Rrusta i përgjigjet: "Hape parashutën o budalla, këta edhe janë buburreca".
Zjarrfikësit
Thërret biondina zjarrfikësit në telefon dhe ashtu krejt e frikësuar thotë:
- Ju lutem, ejani shpejt, tek unë në banesë ka shpërthyer zjarri, po më digjet banesa!!!
Zjarrfikësi:
- Mirë zonjë, qetësohuni dhe më tregoni se si të vijmë deri tek ju!
Biondina:
- Po me atë kamionin e madh të kuq!
Këmisha e natës
Vjen plaku në shtëpi dhe e gjen plakën e tij duke ecur lakuriq nëpër shtëpi.
-Pse po ecë lakuriq nëpër shtëpi?
-Kjo është këmisha ime e re e natës.
-Paj, ke mundur së paku ta hekurosësh pak!
Pacienti – psikiatri
Shkon njëri tek psikiatri:
- Doktor, kam një problem shumë të madh, kohëve të fundit askush nuk po më kupton seriozisht!
Doktori ia kthen:
- Le bre mos ba hajgare...
Logged

Feja e shiptarit, osht shiptaria!
 
Tags: humor hajgare komedi ayih X teknologjia 
Pages: 1 2 [3]  All |   Go Up
  Send this topic  |  Print  
 
Jump to:  


Komuniteti i Teknologjise se Informacionit; diskutime, teknologjia, interneti, programim, harduer, softuer, filma, programe, lojra.
Powered by SMF | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Seo4Smf v0.2 © Webmaster's Talks

©2008 ayih Organization.