*

Lajme

May 08, 2012, 02:30:00 AM

May 08, 2012, 12:45:50 AM

Video e javës   Shpejtesia e Google Chrome.


Diskutimet e fundit


*Ndegjoni Live: ayihRadio - OFF AIR


Pages: [1] |   Go Down
  Send this topic  |  Print  
Topic: ktu jan disa bebe duke qeshur  (Read 5304 times)
« on: March 03, 2009, 05:50:41 PM »
casp3r Offline
Hero Member

*****
Posts: 920ktu me posht jan disa video te disa bebeve duke e qeshur ndoshta dikusha i ka pa por per ata qe si kan par ja vlen ti shikoni ja shum fantastike
dhe kjo e fundit shpejgon se si nje femij 17 muajsh mund te lexoj eshte shum fantastikehttp://www.youtube.com/watch?v=eP5h3-hz4tc


« Last Edit: March 03, 2009, 11:12:57 PM by idrEnB » Logged
« Reply #1 on: March 03, 2009, 07:48:43 PM »
BIND Offline
Newbie

*
Posts: 13Hahah Nice man Cheesy Cheesy
Logged
« Reply #2 on: March 03, 2009, 11:17:28 PM »
Think Different ;) !
idrEnB Offline
Somewhere I Belong!
Global Moderator
Hero Member

*****
Posts: 757m`ka fasionu, habit shkurt 17 mujsh tu lexu.... e habitshme....e pabesushme...e paspjegushme...
Logged

Keep It Real!

<<<I tried so hard And got so far But in the end It doesn't even matter I had to fall To lose it all But in the end It doesn't even matter >>>
 
Tags: ktu jan disa bebe duke qeshur 
Pages: [1] |   Go Up
  Send this topic  |  Print  
 
Jump to:  

SEKSIONE   Blogu  |  Galeria  |  Tage

Na kontaktoni | Tregoja mikut | Ndihme | Kerko forumet

English Information | FAQ | Ksalco
graphics by MakeItSimple Studios. ©2008, 2009, 2010, 2011 ayih Organization. Some rights reserved.