Artikuj
Comments: 1 Views: 111
Rating: (4 Votes)
By theDirector3
At January 30, 2008, 03:39:00 PM

Comments: 4 Views: 330
Rating: (8 Votes)
By theDirector3
At January 02, 2008, 10:02:00 PM
Video e javës


   iPhone Stopwatch hits 1,000 hours.  
Diskutimet e fundit
[Today at 12:58:57 AM]

[March 11, 2008, 11:22:24 PM]

[March 11, 2008, 10:03:47 PM]

[March 11, 2008, 09:59:53 PM]

[March 11, 2008, 09:56:51 PM]

[March 11, 2008, 09:49:31 PM]

[March 11, 2008, 09:47:24 PM]

[March 11, 2008, 09:41:28 PM]

[March 11, 2008, 09:18:37 PM]

[March 11, 2008, 04:16:45 PM]
Muzikë
Shkarkime
No New Posts film
filmat, dokumentarët, serialet e programet televizive.
Moderator: theDirector3
71 Posts
23 Topics
Re: The Simpsons Movie [...
by qendrimi^
Child Boards: shqip, filma shqiptare
No New Posts muzikë
shqip dhe e huaj. muzikë filmi, kompilacione dhe të tjera.
Moderator: S4ntana
227 Posts
134 Topics
Re: Punk muzik
by theDirector3
No New Posts programe
programe kompjuterike; te gjitha llojet.
Moderators: easy4bendi, veeeton
312 Posts
140 Topics
TeraCopy Pro - Shpejto k...
by daBaki.
No New Posts lojra
zona për PC lojëra.
Moderator: easy4bendi
73 Posts
36 Topics
7 GB Lojra | Direct Lin...
by easy4bendi
No New Posts celular
mobile stuff.
26 Posts
12 Topics
Fishlabs 3D Lojra [Multi...
by easy4bendi
No New Posts dizajn
gjëra disenji.
39 Posts
21 Topics
Matrix Brush
by qendrimi^
No New Posts xxx zona
pornique erotique.
146 Posts
31 Topics
Re: Studentet ne orgji
by theDirector3
 
Programim
No New Posts Gjuhët programuese
Kodi. Diskutojeni këtu.
Moderators: 8, autoluminescent
1 Posts
1 Topics
Re: Hyrje ne VB
by autoluminescent
Child Boards: Java, .NET, C dhe C++, Visual Basic
No New Posts Skriptim dhe standarde uebi
Gjuhët programuese për ueb.
Moderator: daBaki.
4 Posts
2 Topics
HTML, XHTML, CSS, PHP, ...
by veeeton
Child Boards: HTML, PHP, ASP, XML, JavaScript, CSS, JSP, CGI, DHTML e XHTML, RSS, Ruby
No New Posts Databazë
Përfshirë dhe bazat e të dhënave; MySQL, Oracle, MS SQL Server.
6 Posts
1 Topics
Re: Ndihme
by autoluminescent
No New Posts Administrimi i projekteve
Dizajni dhe metodologjia, siguria, dhe
Moderator: 8
0 Posts
0 Topics
 
Softuer
No New Posts Sisteme operative
Moderator: daBaki.
12 Posts
4 Topics
Re: Windows XP (Shqip)
by easy4bendi
Child Boards: Microsoft, Apple, Linux, Unix, OS/2, SO tjera
No New Posts Dizajn dhe multimedia
Programe për ilustrim, faqosje, modifikim t'imazheve, 3D dhe të tjera.
Moderators: qendrimi^, fisniq
12 Posts
4 Topics
Re: [Photoshop Tutorial...
by daBaki.
No New Posts Zhvillim uebi
Programe për skriptim, ueb standarde, blogje, internet marketing.
5 Posts
1 Topics
Re: Microsoft Silverligh...
by 8
No New Posts të tjera:
Programe për, siguri, administrim rrjeti, industri të posaçme (financiare, botuese, etj).
46 Posts
27 Topics
ID Folder Protector 1.2
by riggie
 
Harduer
No New Posts Kompjuterë
Moderator: testeri_69
0 Posts
0 Topics
Child Boards: Desktop, Laptop
No New Posts Përbërës (komponente)
Paisjet e brendshme: pllaka amë, procesorë qendror, kartela grafike e t'zerit, memorie dhe të tjera.
3 Posts
2 Topics
Re: Fujitsu MHZ2 - hard ...
by theDirector3
No New Posts Aparate të jashtme (shtesa)
Printerë e skanerë, ekrane, KartaSmart, tastiera dhe kamera kompjuterike.
1 Posts
1 Topics
USB Label Mouse Printer
by easy4bendi
No New Posts të tjera:
Moderator: easy4bendi
4 Posts
1 Topics
iPhone Magic Tricks
by easy4bendi
Child Boards: Apple (aparatet), Paisje të dorës / PDA , Paisje rrjeti, Paisje për ruajtje të informacionit
 
Rrjeta
No New Posts Rrjeta pa tel
8 Posts
2 Topics
Re: Qysh Pa Tel ?
by easy4bendi
No New Posts Serverë
0 Posts
0 Topics
No New Posts Rrjetat tjera
Interneti dhe rrjetat në përgjithësi.
9 Posts
4 Topics
Gjithëçka qe keni proble...
by easy4bendi
 
Zona jeshile
No New Posts Shkencat tjera
Moderator: JonSaraqini
113 Posts
65 Topics
Re: Bill Gates bëhet mu...
by veeeton
No New Posts Shqipe
shqiptar.
Moderator: riggie
22 Posts
7 Topics
Ese për 7 Marsin (3 ese ...
by JonSaraqini
No New Posts Artistique
Për ne, artistat.
16 Posts
7 Topics
Viruset 3-dimensional
by theDirector3
No New Posts Humor
Barsoletat më të bukura, foto humoristike, etj.
65 Posts
8 Topics
Re: Foto Humor
by easy4bendi
No New Posts ZONË E LIRË
Të ndryshme.
147 Posts
32 Topics
Re: Merre edhe ti ket fo...
by qendrimi^
 
albanian young intelligent hackers
No New Posts Lajme
Të rejat nga teknologjia; postoni këtu, publikohen automatikisht tek Blog-u.
67 Posts
43 Topics
HDTV dhe Ultra HDTV - st...
by JonSaraqini
No New Posts P dhe P (support)
Pyetje që s'i gjen vendin në kategoritë e tjera? Këtu atëhere.
6 Posts
1 Topics
Re: Spo punon msn
by veeeton
No New Posts Tips & Tricks
Moderator: adminX
223 Posts
78 Topics
Si ta scanojm Pc-jen pa ...
by JonSaraqini
 

* ayih Organization - Info Center
Forum Stats
Forum Stats 1892 Posts in 749 Topics by 1607 Members. Latest Member: tophanalija
Latest Post: "Viruset 3-dimensional" ( Today at 12:58:57 AM )
View the most recent posts on the forum.
Users Online
Users Online 154 Guests, 44 Users (1 Hidden)
Login (Forgot your password?)
Login
 

Komuniteti i Teknologjise se Informacionit; diskutime, teknologjia, interneti, programim, harduer, softuer, filma, programe, lojra.
Welcome, Guest. Please login or register.
March 12, 2008, 08:50:14 AM

Login with username, find russian bride and password and session length
Shitet kompjuteri
user__pc319b
Motherboard: ASUS P5B Deluxe Wi/Fi
 - Core2Duo 2.33GHz
 - HD Audio
 - Wireless Network Adapter
 - 2 LAN Ports
RAM: 2 x 1GB DDR2
HDD1: 150 GB SATA2
HDD2: 350 GB SATA2
Display: ASUS ATI 512MB
Keyboard & Mouse: Genius
Monitori: Philips
ekstra: UPS, ni Webcam Logitech edhe Speaker.


çmimi: 800 EUR.
user: bucci.
nga Galeria
bil gejts

Posted by theDirector3
Viewed 106 times

Auto Hits CD Label

Posted by easy4bendi
Viewed 65 times

user__pc319b
Për një eksperiencë
... më të mirë në ueb; merreni edhe ju Shfletuesin më të mirë në botë.

Firefox 2
Powered by SMF | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Seo4Smf v0.2 © Webmaster's Talks

©2008 ayih Organization.