Artikuj
Comments: 1 Views: 111
Rating: (4 Votes)
By theDirector3
At January 30, 2008, 03:39:00 PM

Comments: 4 Views: 330
Rating: (8 Votes)
By theDirector3
At January 02, 2008, 10:02:00 PM
Video e javës


   iPhone Stopwatch hits 1,000 hours.  
Diskutimet e fundit
[Today at 12:58:57 AM]

[March 11, 2008, 11:22:24 PM]

[March 11, 2008, 10:03:47 PM]

[March 11, 2008, 09:59:53 PM]

[March 11, 2008, 09:56:51 PM]

[March 11, 2008, 09:49:31 PM]

[March 11, 2008, 09:47:24 PM]

[March 11, 2008, 09:41:28 PM]

[March 11, 2008, 09:18:37 PM]

[March 11, 2008, 04:16:45 PM]
Muzikë
Pages: [1] 2 3 |   Go Down
 
 
Subject Replies Views Last post
HDTV dhe Ultra HDTV - standardet televizive dhe të kinemasë
by JonSaraqini
0 9 Last post March 11, 2008, 09:56:51 PM
by JonSaraqini
Kingston prezanton "DataTraveler 400"
by JonSaraqini
0 8 Last post March 11, 2008, 09:49:31 PM
by JonSaraqini
Sheqeri burim energjie për bateritë
by JonSaraqini
0 7 Last post March 11, 2008, 09:47:24 PM
by JonSaraqini
T500 - kamerë që "sheh" nën rroba
by easy4bendi
1 11 Last post March 11, 2008, 09:18:37 PM
by theDirector3
Celularët e Motorolas me të ardhme të dyshimtë
by easy4bendi
0 11 Last post March 11, 2008, 02:36:51 PM
by easy4bendi
Qendra e Thirrjeve - 24 orë në ditë, 7 ditë në javë, pranë konsumatorëve
by easy4bendi
1 23 Last post March 11, 2008, 02:27:34 PM
by theDirector3
Nokia 3110 Evolve
by JonSaraqini
1 30 Last post March 10, 2008, 02:40:46 PM
by easy4bendi
Ekran me i holle se nje cope letre
by JonSaraqini
0 25 Last post March 09, 2008, 10:41:06 PM
by JonSaraqini
Pentagoni ka frikë nga Google Earth
by JonSaraqini
0 22 Last post March 08, 2008, 04:30:10 PM
by JonSaraqini
Mbroni fëmijët tuaj nga grabitqarët e internetit ! (shum interesant)
by JonSaraqini
0 21 Last post March 08, 2008, 12:18:57 AM
by JonSaraqini
Lamborghini në mesin e celularëve
by JonSaraqini
0 15 Last post March 07, 2008, 11:59:17 PM
by JonSaraqini
Acer ka arritur Dell-in në listën e prodhuesve të laptopëve
by JonSaraqini
0 15 Last post March 07, 2008, 11:56:42 PM
by JonSaraqini
Laptop i HP-së me ngjyra të çmendura
by easy4bendi
0 21 Last post March 07, 2008, 07:04:08 PM
by easy4bendi
Telefoni mobil me grafikë 3D?
by easy4bendi
0 26 Last post March 07, 2008, 02:29:17 PM
by easy4bendi
Microsoft paraqet Internet Explorer 8 Beta
by easy4bendi
2 34 Last post March 06, 2008, 02:30:28 PM
by easy4bendi
Piratët informatikë, parajsë në Shqipëri
by JonSaraqini
0 35 Last post March 05, 2008, 10:39:16 PM
by JonSaraqini
50 web-sitet mat mira në botë për vitin 2007
by JonSaraqini
0 19 Last post March 05, 2008, 10:18:50 PM
by JonSaraqini
Gran Turismo 5 Prologue së shpejti në Europë
by JonSaraqini
0 20 Last post March 05, 2008, 10:01:14 PM
by JonSaraqini
TomTom azhuron softverin e saj për GPS
by JonSaraqini
0 14 Last post March 05, 2008, 09:59:52 PM
by JonSaraqini
Edhe Time Warner ia ka vënë syrin Yahoo-së?
by JonSaraqini
0 13 Last post March 05, 2008, 09:55:37 PM
by JonSaraqini
 
Pages: [1] 2 3 |   Go Up
 
Topic you have posted in
Normal Topic
Hot Topic (More than 15 replies)
Very Hot Topic (More than 25 replies)
Locked Topic
Sticky Topic
Poll
:  

Komuniteti i Teknologjise se Informacionit; diskutime, teknologjia, interneti, programim, harduer, softuer, filma, programe, lojra.
Powered by SMF | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Seo4Smf v0.2 © Webmaster's Talks

©2008 ayih Organization.