Artikuj
Comments: 1 Views: 134
Rating: (4 Votes)
By theDirector3
At January 30, 2008, 03:39:00 PM

Comments: 4 Views: 351
Rating: (8 Votes)
By theDirector3
At January 02, 2008, 10:02:00 PM
Video e javës


   The future of Computing: Piclens + Zcam Demo.  
Diskutimet e fundit
[March 20, 2008, 10:50:52 PM]

[March 20, 2008, 10:40:34 PM]

[March 20, 2008, 10:34:51 PM]

[March 20, 2008, 09:53:46 PM]

[March 20, 2008, 08:57:41 PM]

[March 20, 2008, 08:42:27 PM]

[March 20, 2008, 05:38:22 PM]

[March 20, 2008, 05:28:46 PM]

[March 20, 2008, 05:26:47 PM]

[March 20, 2008, 04:31:14 PM]
Muzikë

Pages: [1] |   Go Down
  Send this topic  |  Print  
Topic: InnoDisk 2.5'' 128GB SSD  (Read 9 times)
« on: March 19, 2008, 04:13:55 PM »
JonSaraqini Offline
Feja e shiptarit, osht shiptaria!
Sr. Member

****
Posts: 272
Kompania InnoDisk ka prezantuar ultra të shpejtë slid state drive me kapacitet të lartë. FiD 2.5 inch SATA 10000 posedon një shtëpizë të fortë prej metali, kapacitet të madh, harxhim të vogël të energjisë, gjatë punë ka një qetësi të madhe si dhe rezistent ndaj goditjeve. Drive përkrahë SATA 2.0 - 3 GBps standardet dhe mundëson shpejtësi të leximit prej 110 MB/s dhe shkrimit prej90 MB/s. Do të paraqitet muajve të ardhshëm dhe do të ketë kapacitet prej 32 GB deri 128 GB. Sa do të kushtojë ende nuk është bërë e ditur.
Logged

Feja e shiptarit, osht shiptaria!
 
Tags:
Pages: [1] |   Go Up
  Send this topic  |  Print  
 
Jump to:  


Komuniteti i Teknologjise se Informacionit; diskutime, teknologjia, interneti, programim, harduer, softuer, filma, programe, lojra.
na kontaktoni | tregoja mikut | ndihme | kerko forumet


Powered by SMF | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Seo4Smf v0.2 © Webmaster's Talks

©2008 ayih Organization.