Artikuj
Comments: 0 Views: 98
Rating: (4 Votes)
By theDirector3
At January 30, 2008, 03:39:00 PM

Comments: 4 Views: 319
Rating: (8 Votes)
By theDirector3
At January 02, 2008, 10:02:00 PM
Video e javës


   iPhone Stopwatch hits 1,000 hours.  
Diskutimet e fundit
[Today at 12:28:26 AM]

[March 05, 2008, 11:30:49 PM]

[March 05, 2008, 11:27:02 PM]

[March 05, 2008, 10:40:20 PM]

[March 05, 2008, 10:39:16 PM]

[March 05, 2008, 10:21:17 PM]

[March 05, 2008, 10:18:50 PM]

[March 05, 2008, 10:14:40 PM]

[March 05, 2008, 10:06:47 PM]

[March 05, 2008, 10:01:14 PM]
Muzikë

Pages: [1] |   Go Down
  Send this topic  |  Print  
Topic: Universal XP Driver CD  (Read 85 times)
« on: February 03, 2008, 07:00:27 PM »
Deep Purple
S4ntana Online
Polipotrrang
Full Member

***
Posts: 242No more need to spend hours on-line browsing for drivers .

Just pop the Universal Driver CD in
and Windows will automatically search the comprehensive drivers.

This CD, (Iso format) contains software drivers for over
25,000 hardware components
from brands such as Dell, HP, Compaq, IBM, Sony, Toshiba, Panasonic,
as well as hardware component manufacturers Intel,
3Com, VIA, nVidia, ATI, SoundMax, and many more…

Code:
http://rapidshare.com/files/39055148/Universal_Drivers.part1.rar
http://rapidshare.com/files/39058118/Universal_Drivers.part2.rar
http://rapidshare.com/files/39061133/Universal_Drivers.part3.rar
http://rapidshare.com/files/39063621/Universal_Drivers.part4.rar
Logged

« Reply #1 on: February 11, 2008, 01:43:34 PM »
be a part of community.
daBaki. Online
ex-madafaka
Administrator
Full Member

*****
Posts: 120Man                                      ||
                                            VRriqke n'mujsh mja bo update linkave.
Logged

I am what I am because of who we all are.
« Reply #2 on: February 11, 2008, 05:56:14 PM »
Deep Purple
S4ntana Online
Polipotrrang
Full Member

***
Posts: 242man rrjetin se kom mir e kqyri i qes sa ma shpejt
Logged

« Reply #3 on: March 04, 2008, 10:58:10 AM »
easy4bendi Online
Global Moderator
Sr. Member

*****
Posts: 37325,000 drivera per Windows


Info
Quote
Më nuk ka nevojë te mundoheni me orë te tëra duke u munduar ti gjeni drajverat per Kompjuterin tuaj  Grin
Vetem Starto ketë CD dhe Windowsi automatikisht do te shiqoj per drajverat e mundshem qe i perkrah Kompjuteri juaj.

Kjo CD, (ISO format) permban gati 25,000 lloje te drajverave, nga kompanite si: Dell, HP, Compaq, IBM, Sony, Toshiba, Panasonic,
gjithshtu dhe komponenteve hardverike si Intel, 3Com, VIA, nVidia, ATI, SoundMax, e shum e shum te tjera ...

Shkarko FF
Code:
http://www.filefactory.com/file/33f230
http://www.filefactory.com/file/8664b8

ose


Shkarko RS
Code:
http://rapidshare.com/files/93344515/25000_XP_Drivers_2008.part1.rar
http://rapidshare.com/files/93348481/25000_XP_Drivers_2008.part2.rar

Linkat e ri nga easy4bendi ,ishmi
N-joy  Grin
« Last Edit: March 04, 2008, 11:00:45 AM by easy4bendi » Logged

"I love to be Santa in warez Cheesy"
 
Tags:
Pages: [1] |   Go Up
  Send this topic  |  Print  
 
Jump to:  


Komuniteti i Teknologjise se Informacionit; diskutime, teknologjia, interneti, programim, harduer, softuer, filma, programe, lojra.
Powered by SMF | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Seo4Smf v0.2 © Webmaster's Talks

©2008 ayih Organization.