Artikuj
Comments: 1 Views: 112
Rating: (4 Votes)
By theDirector3
At January 30, 2008, 03:39:00 PM

Comments: 4 Views: 334
Rating: (8 Votes)
By theDirector3
At January 02, 2008, 10:02:00 PM
Video e javës


   Chinese hacker: No site is safe.  
Diskutimet e fundit
[Today at 08:12:43 PM]

[Today at 08:09:32 PM]

[Today at 08:03:04 PM]

[Today at 07:46:34 PM]

[Today at 05:20:35 PM]

[Today at 05:08:42 PM]

[Today at 02:58:01 PM]

by cim_
[Today at 02:19:17 AM]

[March 13, 2008, 09:05:10 PM]

[March 13, 2008, 07:21:38 PM]
Muzikë

Pages: [1] |   Go Down
  Send this topic  |  Print  
Topic: ATI Radeon HD 3800  (Read 47 times)
« on: November 19, 2007, 02:28:06 PM »
easy4bendi Online
Global Moderator
Sr. Member

*****
Posts: 436ATI Radeon HD 3800AMD ka prezantuar kartelën grafike të shumëpritur Radeon HD 3800, chipseti i së cilës duhet të ofrojë performansa më të mira si dhe karakteristika të reja grafike. Për Windows përdoruesit seria 3800 paraqet edhe Crossfire X, teknologjia e re i mundëson që me pllakë amë së bashku me AMD komponente mund të përdorin edhe deri 4 katër kartela grafike për të përmirësuar 3D performansat.


Në serinë 3800 do të prezantohen dy modele. Modeli bazë 3850 nënkupton karakteristika komplete të një sloti me 670 MHz dhe me shpejtësi të bërthamës dhe 256 MB e cila karakterizohet deri 2.25 GHz.


Logged

Log on. Hack in. Go anywhere. Steal everything
« Reply #1 on: March 13, 2008, 03:02:02 PM »
JonSaraqini Offline
Feja e shiptarit, osht shiptaria!
Sr. Member

****
Posts: 253a osht ma e mir ATI a GeForce vlla ?
Logged

Feja e shiptarit, osht shiptaria!
« Reply #2 on: March 13, 2008, 03:56:56 PM »
be a part of community.
daBaki. Offline
ex-madafaka
Administrator
Full Member

*****
Posts: 136ATI per menimin tem, po diferenca osht e vogel, mvarret prej njeriut psh. un e perkrahi ATI-n se kejt jeten tem kom perdor kartela grafike ATI...
Logged

I am what I am because of who we all are.
 
Tags:
Pages: [1] |   Go Up
  Send this topic  |  Print  
 
Jump to:  


Komuniteti i Teknologjise se Informacionit; diskutime, teknologjia, interneti, programim, harduer, softuer, filma, programe, lojra.
Powered by SMF | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Seo4Smf v0.2 © Webmaster's Talks

©2008 ayih Organization.