Lajme
Video e javës


   Grand Theft Auto 4-shi. Video vleresime.  

   - GTA 4 pritet te thyej rekord ne shitje.    - Artikull.
Diskutimet e fundit
[Today at 09:28:51 AM]

[May 05, 2008, 11:35:32 PM]

[May 05, 2008, 11:34:19 PM]

[May 05, 2008, 10:48:38 PM]

[May 05, 2008, 10:08:43 PM]

[May 05, 2008, 08:45:44 PM]

[May 05, 2008, 08:29:57 PM]

[May 05, 2008, 08:22:37 PM]

[May 05, 2008, 08:11:49 PM]

[May 05, 2008, 05:00:57 PM]
Muzike
  Show Posts
Pages: [1]
1  Zona jeshile / Artistique / Re: vizitkartat ma t'qarta! on: December 02, 2007, 04:48:39 PM
woow, po dufka une me bo njo me livore t'molles Tongue
shum idejat e poshtra (prej s'miri po menoj)
2  Softuer / Dizajn dhe multimedia / Re: fisniq TheHouse on: November 27, 2007, 09:52:41 AM
thnx ma'n Cool
3  Softuer / Dizajn dhe multimedia / Re: fisniq TheHouse on: November 25, 2007, 06:32:22 AM
mpelqen stili i arkitekturës vjeter, e kom skicu n'paint shum thjesht sa me pas ni bazë edhe tani osht e punune 3dsMax, po osht veq pamja e jashtme, mrena nuk ka kurgjo tmodelune.
Pages: [1]
Komuniteti i Teknologjise se Informacionit; diskutime, komuniteti, teknologjia, informatika, kompjutera, teknologji, programim, albania albanian technology, kosova kosovo technology, shkarkime, filma shqip, filma shqiptare, programe shqip, tutoriale, zone e lire, xxx zona.
SEKSIONE   Artikuj  |  Galeria  |  Tage

Na kontaktoni | Tregoja mikut | Ndihme | Kerko forumet

English Information | FAQ


Powered by SMF | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Seo4Smf v0.2 © Webmaster's Talks

©2008 ayih Organization. All rights reserved.