Video e javës


   Themeluesit e Google flasin per Virgle.  
Diskutimet e fundit
[Today at 08:50:41 PM]

[Today at 08:22:59 PM]

[Today at 08:19:58 PM]

[Today at 06:47:31 PM]

[Today at 03:09:56 PM]

[Today at 05:13:22 AM]

[April 16, 2008, 02:15:07 PM]

[April 16, 2008, 02:12:26 PM]

[April 16, 2008, 02:08:56 PM]

[April 16, 2008, 12:48:25 PM]
Muzike
  Show Posts
Pages: [1] 2
1  albanian young intelligent hackers / Tips & Tricks / Re: Qysh mi fshi gjerat qe i lyp ne google ;) on: March 23, 2008, 05:43:15 AM
hahahhaah sen i thjesht ama shum po funskionon thnx jon
2  albanian young intelligent hackers / Pyetje / Re: [Ndimë]Rreth windows vista on: March 19, 2008, 11:19:06 PM
formatizo instalo edhe niher en anglisht  Cheesy me legalizu ilegalisht i kom kodet
3  Softuer / të tjera: / ID Folder Protector 1.2 on: March 10, 2008, 02:46:36 AM
i siguron dhe i mshef fajllat qe don ti me pasword, po ashtu i run kunder viruseveCode:
http://rapidshare.com/files/92989876/ID_Folder_Protector_1.2__c__Fastlink2.Keygen.rar
4  Softuer / të tjera: / BitDefender 2008 Suite on: March 10, 2008, 02:42:38 AM
anti spem, anti firewall, anti virus, bllokon e-mailat e pa deshirum dhe sajtat e pa deshirum32-bit
Code:
http://download.bitdefender.com/windows/desktop/total_security/final/en/bitdefender_totalsecurity_2008_32b.exe

64-bit
http://download.bitdefender.com/windows/desktop/total_security/final/en/x64/bitdefender_totalsecurity_2008_64b.exe
5  Softuer / të tjera: / anti virusi - ESET Smart Security Home Edition v3.0.642 on: March 10, 2008, 02:38:19 AM
nder programet mat mira anti viruse !
Code:
http://rapidshare.com/files/93776762/www.softarchive.net_ESET_Smart_Security_Home_Edition_v3.0.642.rar
6  albanian young intelligent hackers / Tips & Tricks / Re: Lidh 2 PC me nje modem te ipko-s on: March 06, 2008, 01:28:26 AM
a bon edhe me kujtes kjo apo veq me ipko?
7  Zona jeshile / Shqipe / Re: pavaresia on: March 02, 2008, 01:52:18 PM
menoj qe nese ka naj kush foto per pavarsi hala me vazhdu mi shti qetu me bo ni ven krejt qa ka tbaj me pavarsi , qka thu ti santana?
8  Zona jeshile / Shqipe / pavaresia on: March 02, 2008, 01:31:04 PM
9  Softuer / Dizajn dhe multimedia / Re: [Photoshop Tutorial] on: February 23, 2008, 12:11:48 PM
e mi shendru ne te vizatuar a ka naj tutoriall ? a ki far ideje
10  Zona jeshile / Humor / Re: Foto Humor on: January 07, 2008, 02:52:31 PM
migja
Pages: [1] 2
Komuniteti i Teknologjise se Informacionit; diskutime, komuniteti, teknologjia, informatika, kompjutera, teknologji, programim, albania albanian technology, kosova kosovo technology, shkarkime, filma shqip, filma shqiptare, programe shqip, tutoriale, zone e lire, xxx zona.
SEKSIONE   Artikuj  |  Galeria  |  Tage

Na kontaktoni | Tregoja mikut | Ndihme | Kerko forumet

English Information | FAQ


Powered by SMF | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Seo4Smf v0.2 © Webmaster's Talks

©2008 ayih Organization. All rights reserved.