Artikuj
Comments: 1 Views: 128
Rating: (4 Votes)
By theDirector3
At January 30, 2008, 03:39:00 PM

Comments: 4 Views: 348
Rating: (8 Votes)
By theDirector3
At January 02, 2008, 10:02:00 PM
Video e javës


   The future of Computing: Piclens + Zcam Demo.  
Diskutimet e fundit
[Today at 12:27:43 AM]

[March 19, 2008, 10:20:55 PM]

[March 19, 2008, 06:45:28 PM]

[March 19, 2008, 05:40:43 PM]

[March 19, 2008, 04:53:45 PM]

[March 19, 2008, 04:16:44 PM]

[March 19, 2008, 04:13:55 PM]

[March 19, 2008, 04:12:38 PM]

[March 19, 2008, 03:40:58 PM]

[March 19, 2008, 02:48:13 PM]
Muzikë

Pages: [1] |   Go Down
  Send this topic  |  Print  
Topic: Locate Laptop 1.0  (Read 15 times)
« on: March 18, 2008, 02:02:04 PM »
Who Do You Think You Are!
idrEnB Online
special members
Newbie

*****
Posts: 31


Nje studim qe eshte bere thot qe 60 laptop vidhen qdo jave. Qfar ju humbisni nuk eshte vetem laptopi por edhe dashurin per te, informatat ne te, pamjen e tij.

Locate Laptop eshte nje sistem qe e lokalizon laptopin pasi ju ta raportoni si te vjedhur permes world wide web. Dhe shka tjeter automatikisht ne menyre te fsheht i transferon te dhenat e juja personale ne serverin tone personal, gjithashtu i enkripton te dhenat tuja pa dijenin e vjedhsit...

                                       
Download Program
http://locatelaptop.com/downloads/LocateLaptopSetup.zip


Download Serial

Code:
http://www.midload.com/en/file/26877/locate-laptop-1-0-serial-rev-zip.html


« Last Edit: March 18, 2008, 02:48:17 PM by idrEnB » Logged

Sometimes Just Sometimes, I Think Fuck You All...
 
Tags: locate laptop laptop locate 
Pages: [1] |   Go Up
  Send this topic  |  Print  
 
Jump to:  


Komuniteti i Teknologjise se Informacionit; diskutime, teknologjia, interneti, programim, harduer, softuer, filma, programe, lojra.
na kontaktoni | tregoja mikut | ndihme | kerko forumet


Powered by SMF | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Seo4Smf v0.2 © Webmaster's Talks

©2008 ayih Organization.