Artikuj
Comments: 1 Views: 108
Rating: (4 Votes)
By theDirector3
At January 30, 2008, 03:39:00 PM

Comments: 4 Views: 327
Rating: (8 Votes)
By theDirector3
At January 02, 2008, 10:02:00 PM
Video e javës


   iPhone Stopwatch hits 1,000 hours.  
Diskutimet e fundit
[Today at 10:45:56 PM]

[Today at 10:42:08 PM]

[Today at 10:40:35 PM]

[Today at 10:34:16 PM]

[Today at 08:26:51 PM]

[Today at 08:13:22 PM]

[Today at 05:51:10 PM]

[Today at 05:49:06 PM]

by Naco
[Today at 05:27:11 PM]

[Today at 03:06:12 PM]
Muzikë
Pages: [1] 2 3 4 |   Go Down
 
 
Subject Replies Views Last post
Bill Gates bëhet musliman!
by S4ntana
9 79 Last post Today at 03:06:12 PM
by veeeton
Lufta e adresave web shqiptare
by JonSaraqini
1 34 Last post March 07, 2008, 01:27:40 PM
by daBaki.
Hardware dhe Software 2008 [Lajme]
by easy4bendi
1 30 Last post March 06, 2008, 01:44:56 PM
by easy4bendi
10 web sajtet me te vizituara ne botë
by JonSaraqini
1 20 Last post March 05, 2008, 10:06:47 PM
by theDirector3
Rrezohet një helikopter në Alpet shqiptare
by JonSaraqini
3 41 Last post March 05, 2008, 09:49:34 PM
by easy4bendi
Më pak reklama, e më shumë para
by JonSaraqini
0 17 Last post March 03, 2008, 10:51:50 PM
by JonSaraqini
Vizioni i Nokias për të ardhmen
by easy4bendi
6 50 Last post March 03, 2008, 07:02:31 PM
by veeeton
Gjysmë miliardë shkarkime të Firefoxit
by easy4bendi
3 70 Last post March 02, 2008, 10:20:23 PM
by easy4bendi
Djaloshi pesëvjeçar, vjedh makinën
by JonSaraqini
1 40 Last post March 02, 2008, 12:48:25 AM
by veeeton
Mosha jo gjithmonë çon peshë
by JonSaraqini
0 16 Last post March 01, 2008, 11:19:55 PM
by JonSaraqini
Basketboll: Shorti për Kupën e Kosovës
by JonSaraqini
0 16 Last post March 01, 2008, 10:58:14 PM
by JonSaraqini
Pas policëve të rajonit të Gjilanit "rebelohen" edhe ata të Graçanicës
by JonSaraqini
0 16 Last post March 01, 2008, 10:55:23 PM
by JonSaraqini
Kosova unike dhe e pandashme
by JonSaraqini
1 26 Last post March 01, 2008, 05:34:40 PM
by qendrimi^
Ndërkombëtarët në Kosovë ndoshta edhe 10 vjet!
by JonSaraqini
0 17 Last post March 01, 2008, 01:49:05 PM
by JonSaraqini
Ernesto Che Guevara 1928 - 1967 (historia e tij)
by JonSaraqini
8 88 Last post February 29, 2008, 08:35:10 PM
by theDirector3
Llogaritjet me numrin 11
by JonSaraqini
3 37 Last post February 29, 2008, 06:15:50 PM
by qendrimi^
Interneti tani me 155 milionë webfaqe
by JonSaraqini
0 18 Last post February 29, 2008, 02:53:03 PM
by JonSaraqini
Mali i Zi sivjet ta njoh pavarësinë e Kosovës
by JonSaraqini
2 27 Last post February 29, 2008, 02:36:51 PM
by easy4bendi
Hakerët rusë për shkak të Kosovës futen në ueb-faqen e Cheltenhamit !!!
by JonSaraqini
0 24 Last post February 28, 2008, 11:57:16 PM
by JonSaraqini
VEGLAT POPULLORE
by JonSaraqini
0 20 Last post February 28, 2008, 11:33:06 PM
by JonSaraqini
 
Pages: [1] 2 3 4 |   Go Up
 
Topic you have posted in
Normal Topic
Hot Topic (More than 15 replies)
Very Hot Topic (More than 25 replies)
Locked Topic
Sticky Topic
Poll
:  

Komuniteti i Teknologjise se Informacionit; diskutime, teknologjia, interneti, programim, harduer, softuer, filma, programe, lojra.
Powered by SMF | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Seo4Smf v0.2 © Webmaster's Talks

©2008 ayih Organization.