Artikuj
Comments: 0 Views: 96
Rating: (4 Votes)
By theDirector3
At January 30, 2008, 03:39:00 PM

Comments: 4 Views: 314
Rating: (8 Votes)
By theDirector3
At January 02, 2008, 10:02:00 PM
Video e javës


   Android Demo.  
Diskutimet e fundit
[Today at 12:10:20 AM]

[March 03, 2008, 11:03:15 PM]

[March 03, 2008, 10:54:18 PM]

[March 03, 2008, 10:51:50 PM]

[March 03, 2008, 10:49:25 PM]

[March 03, 2008, 10:48:09 PM]

[March 03, 2008, 09:42:11 PM]

[March 03, 2008, 04:30:27 PM]

[March 03, 2008, 03:51:01 PM]

[March 03, 2008, 03:00:31 PM]

[March 03, 2008, 02:58:48 PM]

[March 03, 2008, 01:46:24 PM]

[March 02, 2008, 10:20:23 PM]

[March 02, 2008, 09:52:01 PM]

[March 02, 2008, 09:09:00 PM]

[March 02, 2008, 08:41:43 PM]

[March 02, 2008, 05:13:39 PM]
Muzikë

Pages: [1] |   Go Down
  Send this topic  |  Print  
Topic: Telefonia mobile "Ipko", nis operimin  (Read 109 times)
« on: December 15, 2007, 07:46:31 PM »
Be a chiller, too!
qendrimi^ Online
minimalistik.
special members
Jr. Member

*****
Posts: 92Telefonia mobile "Ipko", nis operimin


Në Kosovë, që prej ditës së sotme është vënë në funksion operatori i dytë i telefonisë mobile "Ipko", të cilin e përbëjnë konsorciumi "Slovenia Telekom" dhe "Ipko net".
"Ipko" në territorin e Kosovës do të funksionojë me prefiksin 049, derisa për thirrjet nga jashtë do të shfrytëzojë prefiksin e Sllovenisë 00 386 49...

Ky është investimi më i madh i jashtëm i “Telekom Slovenia” dhe investimi më i madh i Sllovenisë jashtë vendit, ka deklaruar sot në Prishtinë, gjatë lansimit të punës së telefonisë mobile, ministri slloven për zhvillim, Ziva Turk.

per informata me te hollesishme rreth kti Operatori

www.ipko.net
Logged

« Reply #1 on: December 22, 2007, 08:06:28 PM »
be a part of community.
daBaki. Online
ex-madafaka
Administrator
Full Member

*****
Posts: 114un e morra ipko numer.. vala e kan bloku linkun per me thirr prej vales ne ipko, thirra ndihmen per konsumator te ipkos, me than qe vala i ka fajet na kan premtu per mi rregullu po si duket spe majn fjalen...
Logged

I am what I am because of who we all are.
« Reply #2 on: December 23, 2007, 01:46:29 AM »
easy4bendi Online
Global Moderator
Sr. Member

*****
Posts: 357shame  Embarrassed apet se apet munhen me rjep vala
Logged

"I love to be Santa in warez Cheesy"
 
Tags: telefon ayih 
Pages: [1] |   Go Up
  Send this topic  |  Print  
 
Jump to:  


Komuniteti i Teknologjise se Informacionit; diskutime, teknologjia, interneti, programim, harduer, softuer, filma, programe, lojra.
Powered by SMF | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Seo4Smf v0.2 © Webmaster's Talks

©2008 ayih Organization.