Artikuj
Comments: 1 Views: 111
Rating: (4 Votes)
By theDirector3
At January 30, 2008, 03:39:00 PM

Comments: 4 Views: 330
Rating: (8 Votes)
By theDirector3
At January 02, 2008, 10:02:00 PM
Video e javës


   iPhone Stopwatch hits 1,000 hours.  
Diskutimet e fundit
[March 11, 2008, 11:22:24 PM]

[March 11, 2008, 10:03:47 PM]

[March 11, 2008, 09:59:53 PM]

[March 11, 2008, 09:56:51 PM]

[March 11, 2008, 09:49:31 PM]

[March 11, 2008, 09:47:24 PM]

[March 11, 2008, 09:41:28 PM]

[March 11, 2008, 09:18:37 PM]

[March 11, 2008, 04:16:45 PM]

[March 11, 2008, 03:16:42 PM]
Muzikë

Pages: [1] |   Go Down
  Send this topic  |  Print  
Topic: Dekodoje Passwordet  (Read 61 times)
« on: March 07, 2008, 03:39:20 PM »
JonSaraqini Online
Feja e shiptarit, osht shiptaria!
Full Member

***
Posts: 237pe nxom se je te 1 shok , dhe aj shoj dej wc  ndersa tek MSN messenger'i i tij e ka dont forgot me (save my password) , e ti don tinzash me ja mar passwordin , ather vepro shpejt , shkarko ket program (vetem 300-400kb - mer per me pak se 20 sekonda)

Shkarko:
Code:
http://geocities.com/thecrackersoftw...assUnleash.zip

Passwordi:
Code:
www.ast-crew.info

1.me pas mbasi te keni instaluar e keni 1 figur si AGENT , qaty e mban mausin te klikuar2.dhe pa e hequr doren prej mausit (del aty 1 thjerz masi e mban doren) e qon deri te hapsira ku esht shenuar passwordi ne messenger me kryqa kshtu dicka "****" e ajo ta dekodon ta tregon passwordin dhe i hjek kryqat si ne foto passwordi tek kryqat** osht ast-crew dhe programi funksionoj dhe e zgjidhi

                                                                                                   
« Last Edit: March 07, 2008, 03:57:43 PM by easy4bendi » Logged

Feja e shiptarit, osht shiptaria!
« Reply #1 on: March 07, 2008, 03:51:42 PM »
easy4bendi Online
Global Moderator
Sr. Member

*****
Posts: 423joni ndreqe llinkin  Angry

me ket menyr po duka mja mshel deren e banjos ati shokit deri kur t`kryn pun Tongue Roll Eyes
« Last Edit: March 07, 2008, 03:56:45 PM by easy4bendi » Logged

Log on. Hack in. Go anywhere. Steal everything
« Reply #2 on: March 07, 2008, 10:57:40 PM »
Elite mameluke
8 Online
Administrator
Newbie

*****
Posts: 28per mos me u munu hiq edhe jo veq passin e msn po plot passa qe i ka te rujt ne registyr te windowsit munesh me i gjet me kit program

http://www.nirsoft.net/utils/mspass.zip

veq 61 kB

 Grin
Logged

"Willing is not enough; we must do. Knowing is not enough; we must apply." --- Bruce Lee
« Reply #3 on: March 07, 2008, 11:00:45 PM »
easy4bendi Online
Global Moderator
Sr. Member

*****
Posts: 423per mos me u munu hiq edhe jo veq passin e msn po plot passa qe i ka te rujt ne registyr te windowsit munesh me i gjet me kit program

http://www.nirsoft.net/utils/mspass.zip

veq 61 kB

 Grin

nice po funksionojka Wink thnx 8-sh
Logged

Log on. Hack in. Go anywhere. Steal everything
« Reply #4 on: March 07, 2008, 11:11:36 PM »
VIVA IL CINEMA.™
theDirector3 Online
Administrator
Full Member

*****
Posts: 188shume e cmuet koka.
Logged

Thoughts lead to -- words
Words lead to -- actions
Actions lead to -- habits
Habits lead to -- character
Character leads to -- destiny.
« Reply #5 on: March 10, 2008, 05:49:06 PM »
veeeton Online
Global Moderator
Full Member

*****
Posts: 126jon linku jot spo punon
Logged
 
Tags:
Pages: [1] |   Go Up
  Send this topic  |  Print  
 
Jump to:  


Komuniteti i Teknologjise se Informacionit; diskutime, teknologjia, interneti, programim, harduer, softuer, filma, programe, lojra.
Powered by SMF | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Seo4Smf v0.2 © Webmaster's Talks

©2008 ayih Organization.