Artikuj
Comments: 0 Views: 98
Rating: (4 Votes)
By theDirector3
At January 30, 2008, 03:39:00 PM

Comments: 4 Views: 317
Rating: (8 Votes)
By theDirector3
At January 02, 2008, 10:02:00 PM
Video e javës


   iPhone Stopwatch hits 1,000 hours.  
Diskutimet e fundit
[Today at 08:27:22 PM]

[Today at 07:57:35 PM]

[Today at 06:44:16 PM]

[Today at 03:26:41 PM]

[Today at 02:00:55 PM]

[Today at 04:35:20 AM]

[Today at 04:18:29 AM]

[Today at 04:00:52 AM]

[March 04, 2008, 11:29:23 PM]

[March 04, 2008, 10:40:17 PM]

[March 04, 2008, 10:37:40 PM]

[March 04, 2008, 06:32:46 PM]

[March 04, 2008, 03:10:57 PM]

[March 04, 2008, 02:26:01 PM]

[March 04, 2008, 11:21:08 AM]

[March 04, 2008, 11:10:32 AM]

[March 04, 2008, 11:04:27 AM]
Muzikë

Pages: [1] |   Go Down
  Send this topic  |  Print  
Topic: Pika në monitor!  (Read 68 times)
« on: March 01, 2008, 05:18:22 PM »
JonSaraqini Online
Feja e shiptarit, osht shiptaria!
Full Member

***
Posts: 182

A keni pyetur ndonejehere vetveten se si te ndreqni piken qe ju del ne LCD monitorin tuaj, dhe gjith ky investim ne LCD teknologjine ka ndonjehere ndonje hap te keq si p.sh pikat ne monitor a thua vall mund te ndreqet, nje teknologjist i cili ben disa teste ne nje webfaqe na tregon se ka disa zgjidhje mirepo se sa jan ato zgjidhje te sakta do te mvaret nga ju.

Ne webfaqen me poshte mund te provoni se ne qofte se keni pike ne monitor si ta humbni ate pike keni dikund rreth 5 hapa dhe 5 opcione per te humbur piken, pra duhet te keni nerva per te punuar dhe mos te hidheroheni me monitorin tuaj dhe ta gjuani per dritare!

Te webfaqja i keni edhe fotografite se si duhet punuar per piken per t'u humbur nga monitori, besoj qe shumica ne bote kane kesi probleme per ate edhe ka ardhur deri te kjo zgjidhje

more info : http://www.instructables.com/id/Fix-...n-LCD-monitor/
Logged

Feja e shiptarit, osht shiptaria!
« Reply #1 on: March 01, 2008, 07:55:04 PM »
be a part of community.
daBaki. Online
ex-madafaka
Administrator
Full Member

*****
Posts: 120Shum nice, ky post shkon te Tips and Tricks
Logged

I am what I am because of who we all are.
« Reply #2 on: March 01, 2008, 10:18:48 PM »
veeeton Online
special members
Full Member

*****
Posts: 112ERROR 404: No such instructable.
Logged
« Reply #3 on: March 02, 2008, 03:14:45 PM »
easy4bendi Online
Global Moderator
Sr. Member

*****
Posts: 373Joni ndreqe linkun
Logged

"I love to be Santa in warez Cheesy"
« Reply #4 on: March 02, 2008, 05:10:14 PM »
JonSaraqini Online
Feja e shiptarit, osht shiptaria!
Full Member

***
Posts: 182easysdi vlla e filim boni tash jo sdi pse !!!
« Last Edit: March 02, 2008, 05:15:11 PM by easy4bendi » Logged

Feja e shiptarit, osht shiptaria!
« Reply #5 on: March 02, 2008, 09:09:00 PM »
veeeton Online
special members
Full Member

*****
Posts: 112qaty ka ni gabim te pjesa fix-..., ja ke bo copy en ven t'keq
Logged
 
Tags:
Pages: [1] |   Go Up
  Send this topic  |  Print  
 
Jump to:  


Komuniteti i Teknologjise se Informacionit; diskutime, teknologjia, interneti, programim, harduer, softuer, filma, programe, lojra.
Powered by SMF | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Seo4Smf v0.2 © Webmaster's Talks

©2008 ayih Organization.