Artikuj
Comments: 1 Views: 111
Rating: (4 Votes)
By theDirector3
At January 30, 2008, 03:39:00 PM

Comments: 4 Views: 330
Rating: (8 Votes)
By theDirector3
At January 02, 2008, 10:02:00 PM
Video e javës


   iPhone Stopwatch hits 1,000 hours.  
Diskutimet e fundit
[March 11, 2008, 11:22:24 PM]

[March 11, 2008, 10:03:47 PM]

[March 11, 2008, 09:59:53 PM]

[March 11, 2008, 09:56:51 PM]

[March 11, 2008, 09:49:31 PM]

[March 11, 2008, 09:47:24 PM]

[March 11, 2008, 09:41:28 PM]

[March 11, 2008, 09:18:37 PM]

[March 11, 2008, 04:16:45 PM]

[March 11, 2008, 03:16:42 PM]
Muzikë

Pages: [1] |   Go Down
  Send this topic  |  Print  
Topic: Si te krijojm nje error me notepad  (Read 24 times)
« on: March 09, 2008, 05:41:32 PM »
JonSaraqini Online
Feja e shiptarit, osht shiptaria!
Full Member

***
Posts: 237Si Te Krijojm Nje Error Me Notepad
Ne Kete Tuto Do Te Mesoni Si Ta Krijojm Nje ERROR Me NotePad:

1.Hapim NotePadin
2.E Shkruajm Kete: x =msgbox("AST", 0+16, "Byystem-Coder")
3.Shkoni Save As Dhe E Ruani .vbs
4.Dhe Tani Mund Ta Qelni Errorin Tend Se I Demshem Per Pc Vet E Kom Provu...
Logged

Feja e shiptarit, osht shiptaria!
« Reply #1 on: March 10, 2008, 05:51:10 PM »
veeeton Online
Global Moderator
Full Member

*****
Posts: 126sen i mir, e msova permensh e bojsha n'or tinformatikes. u tut profa mos ju ka prish najsen Roll Eyes Roll Eyes
Logged
 
Tags:
Pages: [1] |   Go Up
  Send this topic  |  Print  
 
Jump to:  


Komuniteti i Teknologjise se Informacionit; diskutime, teknologjia, interneti, programim, harduer, softuer, filma, programe, lojra.
Powered by SMF | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Seo4Smf v0.2 © Webmaster's Talks

©2008 ayih Organization.