Artikuj
Comments: 1 Views: 111
Rating: (4 Votes)
By theDirector3
At January 30, 2008, 03:39:00 PM

Comments: 4 Views: 330
Rating: (8 Votes)
By theDirector3
At January 02, 2008, 10:02:00 PM
Video e javës


   iPhone Stopwatch hits 1,000 hours.  
Diskutimet e fundit
[Today at 08:25:05 PM]

[Today at 04:12:52 PM]

[Today at 12:58:57 AM]

[March 11, 2008, 11:22:24 PM]

[March 11, 2008, 10:03:47 PM]

[March 11, 2008, 09:59:53 PM]

[March 11, 2008, 09:56:51 PM]

[March 11, 2008, 09:49:31 PM]

[March 11, 2008, 09:47:24 PM]

[March 11, 2008, 09:41:28 PM]
Muzikë
Pages: [1] 2 |   Go Down
 
 
Subject Replies Views Last post
Merre edhe ti ket foto:!!!
by JonSaraqini
1 28 Last post March 11, 2008, 11:22:24 PM
by qendrimi^
Dokumentet e para të gjuhes shqipe
by JonSaraqini
0 14 Last post March 11, 2008, 09:41:28 PM
by JonSaraqini
Fjalor Interneti
by JonSaraqini
2 25 Last post March 09, 2008, 10:37:02 PM
by JonSaraqini
Linkat e prodhuesve dhe drajverat!!!
by JonSaraqini
0 14 Last post March 09, 2008, 10:27:50 PM
by JonSaraqini
Çka është programimi?
by JonSaraqini
0 16 Last post March 09, 2008, 10:26:17 PM
by JonSaraqini
Radio Software - Si te dëgjohen internet radio stacionet?
by JonSaraqini
0 15 Last post March 09, 2008, 10:22:07 PM
by JonSaraqini
Filmografia dhe Biografia e aktorëve më të famshëm botëror dhe shumë gjëra
by bombarduesi
1 36 Last post March 07, 2008, 08:42:41 PM
by theDirector3
Quotes / Citime
by easy4bendi
8 149 Last post March 04, 2008, 06:32:46 PM
by qendrimi^
10 Fjalkalimet & Password më të përdorura në botë
by easy4bendi
2 51 Last post March 04, 2008, 12:10:20 AM
by S4ntana
Download Wallpapers
by JonSaraqini
0 21 Last post March 03, 2008, 09:42:11 PM
by JonSaraqini
Kuriozitete !
by JonSaraqini
5 92 Last post March 03, 2008, 01:46:24 PM
by daBaki.
Kur ki lind [Loj Interesante]
by easy4bendi
4 47 Last post March 02, 2008, 09:52:01 PM
by veeeton
RAM (info)
by JonSaraqini
1 41 Last post February 28, 2008, 01:59:05 PM
by daBaki.
Demostratat
by veeeton
3 44 Last post February 26, 2008, 01:39:40 AM
by daBaki.
Urime PAVARSIA « 1 2  All »
by S4ntana
13 127 Last post February 20, 2008, 04:06:12 PM
by xharra
AntiSpyware (Me i Preferuari)
by easy4bendi
3 59 Last post February 07, 2008, 09:59:59 PM
by easy4bendi
Ku Shkarkon me teper...?!
by easy4bendi
9 184 Last post February 07, 2008, 09:34:35 PM
by S4ntana
Historia me 3 fjal « 1 2  All »
by easy4bendi
19 273 Last post February 02, 2008, 12:52:03 AM
by theDirector3
Shkronja e fundit « 1 2 3  All »
by veeeton
22 169 Last post January 31, 2008, 09:48:22 PM
by veeeton
Sa te shpejt e ki internetin ?
by veeeton
4 116 Last post January 29, 2008, 10:40:53 PM
by kapo
 
Pages: [1] 2 |   Go Up
 
Topic you have posted in
Normal Topic
Hot Topic (More than 15 replies)
Very Hot Topic (More than 25 replies)
Locked Topic
Sticky Topic
Poll
:  

Komuniteti i Teknologjise se Informacionit; diskutime, teknologjia, interneti, programim, harduer, softuer, filma, programe, lojra.
Powered by SMF | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Seo4Smf v0.2 © Webmaster's Talks

©2008 ayih Organization.